О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 48/4-VІII "О бюджете Курчумского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2026 года № 53/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 3.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 48/4-VIІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2026-2028 годы согласно  приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 416719,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 152800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 263919,0 тысяч тенге;
2) затраты - 429301,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 12582,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12582,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 12582,2 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 12582,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение к решению
Курчумского районного
маслихата

"Күршім ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/4-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 53/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/4-VIІI "Күршім ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Күршім ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 416719,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 152800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 263919,0 мың теңге;
2) шығындар - 429301,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 12582,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 12582,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 12582,2 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 12582,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім аудандық
мәслихатының