О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 31/2-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2026-2028 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2026 года № 37/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 31/2-VIII "О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2026-2028 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 169,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 228,3 тысяч тенге;
2) затраты – 99 611,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -441,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 441,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 441,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно  приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 231 122,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 145 837,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 493,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 791,6 тысяч тенге;
2) затраты – 237 481,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 358,5 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31/2-VІІІ "2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 маусымдағы № 37/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31/2-VІІІ "2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский ауылының бюджеті тиісінше  1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 169,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 228,3 мың теңге;
2) шығындар – 99 611,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -441,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 441,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 441,9 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше  4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231 122,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 145 837,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 493,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 791,6 мың теңге;
2) шығындар – 237 481,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 358,5 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 358,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 358,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет БерҰзовского сельского округа Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 957,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 576,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1115,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 265,4 тысяч тенге;
2) затраты – 83 412,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 455 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 455 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты в сумме 51 265,4 тысяч тенге из районного бюджета.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 289,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 781,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 038 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 470,2 тысяч тенге;
2) затраты – 101 444,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1155,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1155,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1155,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 358,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 358,5 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы БерҰзовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 957,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 576,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1115,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 265,4 мың теңге;
2) шығындар – 83 412,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 455 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 455 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2026 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 51 265,4 мың теңге сомасында аудандық ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 289,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 781,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 038 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 470,2 мың теңге;
2) шығындар – 101 444,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 155,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 155,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 155,1 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты в сумме 69 470,2 тысяч тенге из районного бюджета.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 824,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16122,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 702 тысяч тенге;
2) затраты – 80 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 452,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 452,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 452,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Верхнеберезовский Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 305,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 827,8 тысяч тенге;
2) затраты – 83 306,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 000,3 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете села Верхнеберезовский на 2026 год целевые текущие трансферты в сумме 67 827,8 тысяч тенге из районного бюджета.";
пункт 13 изложить в новой редакции:

"8. 2026 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69 470,2 мың теңге сомасында аудандық ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше  13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 824,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 122,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 702 мың теңге;
2) шығындар – 80 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 452,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 452,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 452,5 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский ауылының бюджеті тиісінше  16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 305,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 827,8 мың теңге;
2) шығындар – 83 306,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -– 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 000,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 000,3 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2026 жылға арналған Верхнеберезовский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 67 827,8 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 167,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 167,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 167,4 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты в сумме 112 203,8 тысяч тенге из районного бюджета.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2026-2028 годы согласно  приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 521 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 944,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 335,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 241 тысяч тенге;
2) затраты – 115 511,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 990,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 990,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 990,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного
маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 167,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 167,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 167,4 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2026 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 112 203,8 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен ескерілсін.";
31 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2026-2028 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше  46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 944,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 335,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 241 мың теңге;
2) шығындар – 115 511,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 990,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 990,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 990,4 мың теңге.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Глубокое аудандық мәслихатының төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық
мәслихатының