Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 28 апреля 2026 года № 93
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 93 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" публичный сервитут для строительства обводного воздушного перехода на 474 км 1- нитки магистрального газопровода "БГР-ТБА" без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель, на земельные участок площадью 1,3601 гектара сроком на 5 (пять) лет согласно приложению к настоящему постановлению.
Земельный участок расположен на территории сельского округа Биртилек.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Джилкибаева.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына "БГР-ТБА" магистральды газ құбырының 1-желісінің 474 шақырымындағы айналма ауа өткелінің құрылысы үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан 1,3601 гектар жер учаскелеріне 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Жер учаскелері Біртілек ауылдық округінде орналасқан.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Джилкибаевқа жүктелсін.