Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-243-VІІІ "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 50-263-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №46-243-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1) кiрiстер – 17 443 632 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 146 756 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 886 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 983 520 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 285 470 мың теңге;
2) шығындар – 17 511 199 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 167 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 783 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 734 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 25 950 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 783 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 567 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 46-243-VІІІ "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 5 марта 2026 года № 50-263-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года №46-243-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 443 632 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 146 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 886 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 983 520 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 285 470 тысяч тенге;
2) затраты – 17 511 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 167 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 783 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72 734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 734 тысяч тенге:
поступление займов –25 950 тысяч тенге;
погашение займов – 20 783 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 567 тысяч тенге".
Приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.