О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 35-242/VІІІ "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 10 марта 2026 года № 39-267/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года №35-242/VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 годы следующих объемах:
1) доходы –22 319 027 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 198 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 560 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 7 116 702 тысяч тенге;
2) затраты – 23 435 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 52 322 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 17 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 622 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 063 885 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 063 885 тысяч тенге:
поступления займов – 17 300 тысяч тенге;
погашение займов – 69 622 тысяч тенге;

Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-242/VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № 39-267/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №35-242/VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 22 319 027 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 198 765 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 560мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 7 116 702 мың теңге;
2) шығындар – 23 435 234мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 52 322мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17 300мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 622мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 063 885мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 063 885 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 300мың теңге;
қарыздарды өтеу – 69 622мың теңге;