О внесении изменения в решение акима Махамбетского района от 21 января 2019 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района"
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 19 мая 2026 года № 34
Аким Махамбетского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Махамбетского района "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района" от 21 января 2019 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4337) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Махамбетского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Нурлыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Махамбетская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению
акима Махамбетского района
от "19" мая 2026 года № 34
Приложение 1 к решению
акима Махамбетского района
от 21 января 2019 года № 3
Избирательные участки на территории Махамбетского района Избирательный участок № 215
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Жамбыла, 4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры Онерпаз" государственного учреждения "Махамбетский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта".
Границы избирательных участков: село Махамбет:
улица Абая 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 76/1 ,76А/1, 76а/2, 76а/3, 76а/4, 76а/5, 76а/6, 76а/7, 76а/8, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Георгия Канцева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Аманғали Аслялиева , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 /1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34а;
улица имени Зияды Наурызовой 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14а, 15;
улица имени Мырзабая Жумабаева 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9а;
улица Құлшарафа Өміршина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Тымықбая Шырдабаева 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16;
улица Тауелсиздик 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2;

"Махамбет ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2026 жылғы 19 мамырдағы № 34 шешімі
Махамбет ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Махамбет ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4337 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Махамбет ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Нұрлыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Махамбет аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Махамбет ауданы әкімінің
2026 жылғы "19" мамырдағы
№ 34 шешіміне қосымша
Махамбет ауданы әкімінің
2019 жылғы 21 қаңтардағы
№ 3 шешіміне 1-қосымша
Махамбет ауданы аумағындағы сайлау учаскелері № 215 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Жамбыл көшесі, 4, "Махамбет аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнерпаз аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Абай көшесі 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 76/1 ,76А/1, 76а/2, 76а/3, 76а/4, 76а/5, 76а/6, 76а/7, 76а/8, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Георгия Канцев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Аманғали Аслялиев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 /1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34а;
Зияда Наурызова атындағы көше 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14а, 15;
Мырзабай Жұмабаев атындағы көше 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9а;
Құлшараф Өміршин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Тымықбай Шырдабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16;
Тәуелсіздік көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2;

улица Амангелді Иманова 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Жамбыла 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Нурмухана Жантурина 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12;
улица Рысбая Ғабдиева 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18;
улица Атабека Ахметжанова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2;
улица Курмангазы Сагырбайулы 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 17/1;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/1, 22/2, 23, 26;
улица М.Сундетова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 21а;
улица Зәмзәм Есжановой 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 46, 50;
улица Мұрата Шокпарова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1,7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 216
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Утешкали Есмагамбетова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Махамбетского района" Управления физической культуры, спорта и туризма Атырауской области".
Границы избирательных участков: село Махамбет:
улица имени Қабдола Сарина 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 12/1, 12/2;
улица имени Куспана Олжабаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11;
улица имени Дощу Шененова 1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Омара Толешова 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица имени Уали Жайыкова 1, 1а, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 20;
улица Жана курылыс 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18, 74;

Амангелді Иманов көшесі 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Жамбыл көшесі 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12;
Рысбай Ғабдиев көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18;
Атабек Ахметжанов көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2;
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 17/1;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 26;
М. Сүндетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 21а;
Зәмзәм Есжанова көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 46, 50;
Мұрат Шоқпаров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1,7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15.
№ 216 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Өтешқали Есмағамбетов көшесі, 15, "Атырау облысы Дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасының "Махамбет аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Қабдол Сарин атындағы көше 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 12/1, 12/2;
Құспан Олжабаев атындағы көше 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11;
Дощу Шененов атындағы көше 1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Омар Төлешов көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Уәли Жайықов атындағы көше 1, 1а, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 20;
Жаңа құрылыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18, 74;

улица Утешкали Есмагамбетова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/2а, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 49;
улица Онайбаева Айдына Тлеповича 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 64а, 67, 70, 71, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 86, 87, 96, 104, 113, 114, 118, 119, 129, 155;
улица Д. Конаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 66, 68;
улица Әбілхайыр хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 69, 69а, 75, 77, 93, 107;
улица Мағжана Жұмабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
микрорайон "Самал" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 31, 105;
улица Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл 17, 18, 18а, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 22, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 25/17, 25/18, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 26, 27, 28, 30, 36;
улица Мұрата Ерғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70.
Избирательный участок № 217
Центр избирательного участка: село Махамбет, микрорайон "Шұғыла", улица Қазбек би, 40А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Дюйсенгали Толенова" Отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательных участков: село Махамбет:
улица Мухтара Ауезова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;

Өтешқали Есмағамбетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/2а, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 49;
Оңайбаев Айдын Тлепович көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 64а, 67, 70, 71, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 86, 87, 96, 104, 113, 114, 118, 119, 129, 155;
Д. Қонаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 66, 68;
Әбілхайыр хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 69, 69а, 75, 77, 93, 107;
Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
"Самал" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 31, 105;
Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл көшесі 17, 18, 18а, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 22, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 25/17, 25/18, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 26, 27, 28, 30, 36;
Мұрат Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70.
№ 217 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Шұғыла шағын ауданы, Қазбек би көшесі, 40А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Дүйсенғали Төленов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Мұхтар Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;

улица Айтеке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 37, 51, 60;
улица Казыбек би 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 36, 41, 44а, 45, 46, 47, 47а, 54, 55, 57, 66, 68, 69, 81, 91, 93;
улица Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 47, 50, 60, 61, 63, 74, 80, 84, 90, 95;
улица Қаршымбая Ахмедиярова 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а/1, 54а/2, 54а/3, 54а/4, 54а/5, 54а/6, 54а/7, 54а/8, 54а/9, 54а/10, 54а/11, 54а/12, 54а/13, 54а/14, 54а/15, 54а/16, 54а/17, 54а/18, 54а/19, 54а/20, 54а/21, 54а/22, 54а/23, 54а/24, 54а/25, 54а/26, 54а/27, 54а/28, 54а/29, 54а/30, 54а/31, 54а/32, 54а/33, 54а/34, 54а/35, 54а/36, 54а/37, 54а/38, 54а/39, 54а/40, 54а/41, 54а/42, 54а/43, 54а/44, 54а/45, 54а/46, 54а/47, 54а/48, 54а/49, 54а/50, 54а/51, 54а/52, 54а/53, 54а/54, 54а/55, 54а/56, 54а/57, 54а/58, 54а/59, 54а/60, 55а/1, 55а/2, 55а/3, 55а/4, 55а/5, 55а/6, 55а/7, 55а/8, 55а/9, 55а/10, 55а/11, 55а/12, 55а/13, 55а/14, 55а/15, 55а/16, 55а/17, 55а/18, 55а/19, 55а/20, 55а/21, 55а/22, 55а/23, 55а/24, 55а/25, 55а/26, 55а/27, 55а/28, 55а/29, 55а/30, 55а/31, 55а/32, 55а/33, 55а/34, 55а/35, 55а/36, 55а/37, 55а/38, 55а/39, 55а/40, 55а/41, 55а/42, 55а/43, 55а/44, 55а/45, 55а/46, 55а/47, 55а/48, 55а/49, 55а/50, 55а/51, 55а/52, 55а/53, 55а/54, 55а/55, 55а/56, 55а/57, 55а/58, 55а/59, 55а/60, 56а/1, 56а/2, 56а/3, 56а/4, 56а/5, 56а/6, 56а/7, 56а/8, 56а/9, 56а/10, 56а/11, 56а/12, 56а/13, 56а/14, 56а/15, 56а/16, 56а/17, 56а/18, 56а/19, 56а/20, 56а/21, 56а/22, 56а/23, 56а/24, 56а/25, 56а/26, 56а/27, 56а/28, 56а/29, 56а/30, 56а/31, 56а/32, 56а/33, 56а/34, 56а/35, 56а/36, 56а/37, 56а/38, 56а/39, 56а/40, 56а/41, 56а/42, 56а/43, 56а/44, 56а/45, 56а/46, 56а/47, 56а/48, 56а/49, 56а/50, 56а/51, 56а/52, 56а/53, 56а/54, 56а/55, 56а/56, 56а/57, 56а/58, 56а/59, 56а/60;
улица Акан сері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Омара Юсупова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

Әйтеке би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 37, 51, 60;
Қазыбек би көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 36, 41, 44а, 45, 46, 47, 47а, 54, 55, 57, 66, 68, 69, 81, 91, 93;
Төле би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 47, 50, 60, 61, 63, 74, 80, 84, 90, 95;
Қаршымбай Ахмедияров көшесі 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а/1, 54а/2, 54а/3, 54а/4, 54а/5, 54а/6, 54а/7, 54а/8, 54а/9, 54а/10, 54а/11, 54а/12, 54а/13, 54а/14, 54а/15, 54а/16, 54а/17, 54а/18, 54а/19, 54а/20, 54а/21, 54а/22, 54а/23, 54а/24, 54а/25, 54а/26, 54а/27, 54а/28, 54а/29, 54а/30, 54а/31, 54а/32, 54а/33, 54а/34, 54а/35, 54а/36, 54а/37, 54а/38, 54а/39, 54а/40, 54а/41, 54а/42, 54а/43, 54а/44, 54а/45, 54а/46, 54а/47, 54а/48, 54а/49, 54а/50, 54а/51, 54а/52, 54а/53, 54а/54, 54а/55, 54а/56, 54а/57, 54а/58, 54а/59, 54а/60, 55а/1, 55а/2, 55а/3, 55а/4, 55а/5, 55а/6, 55а/7, 55а/8, 55а/9, 55а/10, 55а/11, 55а/12, 55а/13, 55а/14, 55а/15, 55а/16, 55а/17, 55а/18, 55а/19, 55а/20, 55а/21, 55а/22, 55а/23, 55а/24, 55а/25, 55а/26, 55а/27, 55а/28, 55а/29, 55а/30, 55а/31, 55а/32, 55а/33, 55а/34, 55а/35, 55а/36, 55а/37, 55а/38, 55а/39, 55а/40, 55а/41, 55а/42, 55а/43, 55а/44, 55а/45, 55а/46, 55а/47, 55а/48, 55а/49, 55а/50, 55а/51, 55а/52, 55а/53, 55а/54, 55а/55, 55а/56, 55а/57, 55а/58, 55а/59, 55а/60, 56а/1, 56а/2, 56а/3, 56а/4, 56а/5, 56а/6, 56а/7, 56а/8, 56а/9, 56а/10, 56а/11, 56а/12, 56а/13, 56а/14, 56а/15, 56а/16, 56а/17, 56а/18, 56а/19, 56а/20, 56а/21, 56а/22, 56а/23, 56а/24, 56а/25, 56а/26, 56а/27, 56а/28, 56а/29, 56а/30, 56а/31, 56а/32, 56а/33, 56а/34, 56а/35, 56а/36, 56а/37, 56а/38, 56а/39, 56а/40, 56а/41, 56а/42, 56а/43, 56а/44, 56а/45, 56а/46, 56а/47, 56а/48, 56а/49, 56а/50, 56а/51, 56а/52, 56а/53, 56а/54, 56а/55, 56а/56, 56а/57, 56а/58, 56а/59, 56а/60;
Ақан Сері көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Омар Юсупов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

улица Утешкали Есмагамбетова 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Улица Жұмекен Нажмеденов 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 41, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65, 67;
Улица "Наркескен" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улицы Нұрғиса Тілендиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57;
улица Оралхана Бөкея 5, 33, 74, 76, 112;
улица Коркыта Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 57, 61;
Улица Қабижан Салықов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 45, 92;
Улица Отырар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Улица Сембая Бердімұратова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Микрорайон "Шұғыла" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 44;
Улица Керей хан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Улица Тауке хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Улица Жібек жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Улица Бурабай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Улица Қабанбай батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 218
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Мұрата Шоқпарова, 117, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Оная Шонаева" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:
улица Абая 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 166, 166а, 167/1, 167/2, 167/3, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 180;
улица Мұрата Шоқпарова 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96/1, 96/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;

Өтешқали Есмағамбетов көшесі 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Жұмекен Нәжімеденов көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 41, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65, 67;
"Наркескен" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Нұрғиса Тілендиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57;
Оралхан Бөкей көшесі 5, 33, 74, 76, 112;
Қорқыт Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 57, 61;
Қабижан Салыхов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 45, 92;
Отырар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Сембай Бердімұратов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
"Шұғыла" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 44;
Керей хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Тәуке хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Жібек жолы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бурабай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Қабанбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 218 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Мұрат Шоқпаров көшесі, 117, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Оңай Шонаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Абай көшесі 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 166, 166а, 167/1, 167/2, 167/3, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 180;
Мұрат Шоқпаров көшесі 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96/1, 96/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;

улица Дины Нурпейисовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 17/2;
улица имени К.Кабенова 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Оңая Шонаева 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Қисыма Мырзағалиева 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 27/2, 27а, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 32а, 33/1, 33/2, 34, 35, 35а, 36, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37а, 38, 39, 39/2, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 51, 60, 63, 64, 80, 198, 202, 203;
микрорайон "Ынтымак" 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 48;
улица Сұлтанмахмұт Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
улица Мұхита Мерәліұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24;
улица Ілияса Есенберлина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
микрорайон "Бірлік" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 128;
улица Сәкена Сейфуллина 1, 2, 3, 4;
улица Мұқана Төлебаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ақшолан 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 29/1, 29/2, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 54, 116, 119;
микрорайон "Игилик" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 68, 72, 74;
улица Ыбырая Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Халела Досмұхамедова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 31, 32, 47;
микрарайон "Откел" улица Көкжиек 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 42, 74;
микрорайон "Құрылысшы" 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 81, 85, 94;
улица Тахауи Ахтанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 219
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица имени Мырзабека Боранқұлова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Махамбетская средняя школа имени Есенбая Агелеуова" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:

Дина Нұрпейісова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 17/2;
Қ. Қабенов атындағы көше 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Оңай Шонаев көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18;
Қисым Мырзағалиев көшесі 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 27/2, 27а, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 32а, 33/1, 33/2, 34, 35, 35а, 36, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37а, 38, 39, 39/2, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 51, 60, 63, 64, 80, 198, 202, 203;
"Ынтымақ" шағын ауданы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 48;
Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
Мұхит Мерәліұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24;
Ілияс Есенберлин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
"Бірлік" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 128;
Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4;
Мұқан Төлебаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ақшолан көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 29/1, 29/2, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 54, 116, 119;
"Игілік" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 68, 72, 74;
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Халел Досмұхамедов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 31, 32, 47;
"Өткел" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 42, 74;
"Құрылысшы" шағын ауданы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 81, 85, 94;
Тахауи Ахтанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
№ 219 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Мырзабек Боранқұлов атындағы көше, 7, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Есенбай Ағелеуов атындағы Махамбет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Махамбет ауылы:

улица Абая 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 13а, 14/1, 15, 16, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 185, 206, 209, 211, 212, 212а, 213, 227, 274;
улица Қуаныша Сиранова 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27;
улица Мұхтара Рахметова 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14;
улица Исатая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 38;
улица Жұмабая Қартқожақова 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6а, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Михаила Харкина 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24;
улица Дүйсенғали Төленова 1, 2а, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2;
улица Қапизолла Қуанышбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
улица Алаша Тұржанова 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица имени Мырзабека Боранқұлова 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
Улица Борана Нысанбаева 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а;
микрорайон "Жайык" 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11/2, 11а, 12, 13, 30, 56, 87, 88;
микрорайон "Жана ауыл" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 52, 58, 64, 67, 70, 82, 83, 90, 94, 103, 130;
улица Райымбек батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 13а, 14/1, 15, 16, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 185, 206, 209, 211, 212, 212а, 213, 227, 274;
Қуаныш Сиранов көшесі 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27;
Мұхтар Рахметов көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14;
Исатай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 38;
Жұмабай Қартқожақов көшесі 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6а, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Михаил Харкин көшесі 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24;
Дүйсенғали Төленов көшесі 1, 2а, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2;
Қапизолла Қуанышбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
Алаш Тұржанов көшесі 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Мырзабек Боранқұлов атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
Боран Нысанбаев көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а;
"Жайық" шағын ауданы 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11/2, 11а, 12, 13, 30, 56, 87, 88;
"Жаңа ауыл" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 52, 58, 64, 67, 70, 82, 83, 90, 94, 103, 130;
Райымбек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

улица Ермека Серкебаева 1, 2, 4, 6, 10, 11, 35;
улица Жәнгір хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Қажымұқана Мұңайтпасұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Кенена Әзірбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А. Жубанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Өтеміса Ізболова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
микрорайон "Шаттык" улица Айсагали Талпакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Насихат Сүгірұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Күләш Байсейітовой 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Шәкена Айманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34;
улица Әл-Фараби 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қожа Ахмет Яссауи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 22;
улица Әлкей Марғұлан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 36;
улица Шәкәрім 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 94;
улица Абылай хана 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 11, 18, 19, 36, 45;
улица Хиуаза Доспановой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Салық Зиманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30;
улица Сағадат Нұрмаганбетова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 46;
улица Алатау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Сарайшық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бекет ата 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17а, 22, 26, 30, 31, 31а, 44, 51;
улица Сәрсенбай Сейілов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Сақыпжамала Орынғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Зейнолла Қабдолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Әбу Сәрсенбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Ысқақа Жакупова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
микрорайон "Жасыл белдеу" 1, 2, 3, 4, 5;
улица Сырым Датұлы 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 37, 48, 52;
улица Мұрат Мөңкеұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 26, 27, 28, 31, 34, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 64;
улица Ғарифолла Құрманғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 30, 32, 35;
улица Хамита Ерғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 33, 57;

Ермек Серкебаев көшесі 1, 2, 4, 6, 10, 11, 35;
Жәңгір хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қажымұқан Мұңайтпасұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Кенен Әзірбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
А. Жұбанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Өтеміс Ізболов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
"Шаттық" шағын ауданы Айсағали Талпақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Насихат Сүгірұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Күләш Байсейітова көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Шәкен Айманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34;
Әл-Фараби көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қожа Ахмет Яссауи көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 22;
Әлкей Марғұлан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 36;
Шәкәрім көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 94;
Абылай хан көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 11, 18, 19, 36, 45;
Хиуаз Доспанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Салық Зиманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30;
Сағадат Нұрмағанбетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 46;
Алатау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Сарайшық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бекет ата көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17а, 22, 26, 30, 31, 31а, 44, 51;
Сәрсенбай Сейілов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Сақыпжамал Орынғалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Зейнолла Қабдолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Әбу Сәрсенбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ысқақ Жакупов көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
"Жасыл белдеу" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5;
Сырым Датұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 37, 48, 52;
Мұрат Мөңкеұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 26, 27, 28, 31, 34, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 64;
Ғарифолла Құрманғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 30, 32, 35;
Хамит Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 33, 57;

улица Ғабита Мүсірепова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қайырғали Смағұлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 35, 39;
улица ӘбділдаТәжібаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 23, 27;
улица Мұқағали Мақатаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 38, 40;
1 улица микрорайона "Мерей" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 25;
улица Жүсіп Баласағұн 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 15, 22;
Улица Сұлтана Бейбарыса 1, 2, 3, 4, 6, 14, 19, 21, 22г, 41;
улица Жәнібек хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 23, 111;
улица Күлтегін 11, 32, 77, 82, 112;
улица Қасым хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Есім хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Бұқар жырау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Халифа Алтая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Бөгенбай батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Фаризы Оңғарсыновой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Бейімбета Майлина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 94б;
улица Қобыланды батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Қасыма Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Қасыма Кайсенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Әзілхана Нұршайықова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Тұхфата Әбішева 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қырықбая Бекбаева 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Мәлік Нағиымұлы 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қожа Оразалиева 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 48.
Избирательный участок № 220
Центр избирательного участка: село Сарытогай, улица Ыбырая Алтынсарина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Сарытогайская средняя школа имени Карабая Калыбекова" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Сарытогай:
улица Ыбырая Алтынсарина 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 52, 53а;
улица Исатая 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41/3, 42/1, 42/2, 43, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 61, 65, 67, 69, 77, 102, 116;
улица Қарабая Қалыбекова 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 22;

Ғабит Мүсірепов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қайырғали Смағұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 35, 39;
ӘбділдаТәжібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 23, 27;
Мұқағали Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 38, 40;
"Мерей" мөлтек ауданының 1 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 25;
Жүсіп Баласағұн көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 15, 22;
Сұлтан Бейбарыс көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 14, 19, 21, 22г, 41;
Жәнібек хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 23, 111;
Күлтегін көшесі 11, 32, 77, 82, 112;
Қасым хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Есім хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бұқар жырау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Халифа Алтай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Бөгенбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Фариза Онғарсынова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Бейімбет Майлин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 94б;
Қобыланды батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қасым Аманжолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қасым Қайсенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Әзілхан Нұршайықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Тұхфат Әбішев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қырықбай Бекбаев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Мәлік Нағиымұлы көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қожа Оразалиев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 48.
№ 220 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарытоғай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 5, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Қарабай Қалыбеков атындағы Сарытоғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарытоғай ауылы:
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 52, 53а;
Исатай көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41/3, 42/1, 42/2, 43, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 61, 65, 67, 69, 77, 102, 116;
Қарабай Қалыбеков көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 22;

улица Кенжеғали Досжанова 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 13/1, 13/2, 21;
улица Жолдаса Жаскеленова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 38, 40, 44а;
улица Әлия Молдағұловой 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 14, 15, 17, 18, 19, 19/2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/2;
улица Мәншүк Мәметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25;
улица Махамбета 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11а;
улица Абая 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 40, 41, 42, 43;
улица Тоқтара Әубәкірова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 18;
улица Тәуке хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 18, 28;
улица Бурабай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13;
улица Медеу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Дмитрия Стамова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 22а, 28, 30;
участок Канал 1, 2, 3, 4, 5;
улица Елорда 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 19, 20, 21, 24.
Избирательный участок № 221
Центр избирательного участка: село Жалгансай, улица Махамбета, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жалгансайский сельский дом культуры "Шалкыма".
Границы избирательного участка: село Жалгансай:
улица Исатая 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26;
улица Махамбета 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абая 1, 1а, 1б, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 29;
улица Амангелді Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 32, 48;
улица Дины Нұрпейісовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 26, 33;
улица Сәкена Сейфуллина 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жаңа ауыл 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17;
улица имени Маруся Кырымкуловой 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34;

Кенжеғали Досжанов көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 13/1, 13/2, 21;
Жолдас Жаскеленов көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 38, 40, 44а;
Әлия Молдағұлова көшесі 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 14, 15, 17, 18, 19, 19/2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/2;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25;
Махамбет көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11а;
Абай көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 40, 41, 42, 43;
Тоқтар Әубәкіров көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 18;
Тәуке хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 18, 28;
Бурабай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13;
Медеу көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Дмитрий Стамов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 22а, 28, 30;
Канал учаскесі 1, 2, 3, 4, 5;
Елорда көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 19, 20, 21, 24.
№ 221 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалғансай ауылы, Махамбет көшесі, 1, "Жалғансай ауылдық "Шалқыма" мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Жалғансай ауылы:
Исатай көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26;
Махамбет көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Абай көшесі 1, 1а, 1б, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 29;
Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 32, 48;
Дина Нұрпейісова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 26, 33;
Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17;
Маруся Кырымкулова атындағы көше 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34;

улица имени Рскали Отарова 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 69, 93;
улица Ақжайық 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
участок Алмағаш 1, 2;
участок Сақан күтірі 1;
улица Бауыржана Момышұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Бейбарыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Омара Төлешова 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Мәншүк Мәметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Елорда 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Хиуаз Доспановой 1, 2, 3, 4, 5;
улица Рақымжан Қошқарбаева 1, 2, 3, 4, 5;
улица Шоқан Уалиханова 1, 2, 3, 4, 5;
улица Қалым Жұмағазиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 222
Центр избирательного участка: село Таңдай, улица Махамбета Есенбаева, 15, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Баксай".
Границы избирательного участка: село Таңдай:
улица Құрманғазы 1, 2, 3, 4, 21, 23, 25, 29;
улица Абая 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27;
улица Қаршыға Ахмедьярова 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 11;
улица Қаныша Сәтбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Пангерея Бердешова 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
улица Амангелді Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Махамбета Есенбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 42, 46, 48А;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Исатая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 24;
улица Нұрмұхана Жантөрина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
улица Қажымұхана Мұңайтпасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а;
улица Мәншүк Мәметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;

Рыскали Отаров атындағы көше 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 69, 93;
Ақжайық көшесі 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Алмағаш учаскесі 1, 2;
Сақан күтірі учаскесі 1;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бейбарыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Омар Төлешов көшесі 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Елорда көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Хиуаз Доспанова көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
Шоқан Уалиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
Қалым Жұмағазиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 222 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Таңдай ауылы, Махамбет Есенбаев көшесі, 15, "Бақсай" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Таңдай ауылы:
Құрмағазы көшесі 1, 2, 3, 4, 21, 23, 25, 29;
Абай көшесі 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27;
Қаршыға Ахмедьяров көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 11;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Пангерей Бердешов көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Махамбет Есенбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 42, 46, 48А;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Исатай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 24;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
Қажымұхан Мұңайтпасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;

улица Жаңа ауыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 46;
улица Бақсай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 51, 57, 80, 83, 109;
улица Бала Ораз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15;
населенный пункт Томан, улица Каспий 1, 3, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 33, 51, 80, 83, 109;
населенный пункт Көздіқара, улица Бәйтерек 30, 31, 32а, 36, 37, 38;
населенный пункт Көздіқара, улица Сарыарқа 5, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 29а;
населенный пункт Көздіқара, улица Ұлытау 12, 14, 15, 16, 29;
населенный пункт Есмахан, улица Алатау 5, 17, 18, 27, 37;
населенный пункт Есмахан, улица Байқоңыр 1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 31, 33.
Избирательный участок № 223
Центр избирательного участка: село Сарайшык, улица А. Иманова, 38, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Сарайшык".
Границы избирательного участка: село Сарайшык:
улица А. Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 42, 43, 44, 53, 55;
улица С. Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Б. Нысанбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица М. Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Н. Абуталиева 1, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6б/3, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14, 14б, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Ы. Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Нурмухана Ауданова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Махамбет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 46;
Бақсай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 51, 57, 80, 83, 109;
Бала Ораз көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15;
Томан елді мекені, Каспий көшесі 1, 3, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 33, 51, 80, 83, 109;
Көздіқара елді мекені, Бәйтерек көшесі 30, 31, 32а, 36, 37, 38;
Көздіқара елді мекені, Сарыарқа көшесі 5, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 29а;
Көздіқара елді мекені, Ұлытау көшесі 12, 14, 15, 16, 29;
Есмахан елді мекені, Алатау көшесі 5, 17, 18, 27, 37;
Есмахан елді мекені, Байқоңыр көшесі 1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 31, 33.
№ 223 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарайшық ауылы, А.Иманов көшесі, 38, "Сарайшық" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарайшық ауылы:
А. Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 42, 43, 44, 53, 55;
С. Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Б. Нысанбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
М. Маметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Н. Әбуталиев көшесі 1, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6б/3, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14, 14б, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Ы. Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Нурмухан Ауданов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Мухтара Әуезова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица М. Казырета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9;
улица Абылайхана 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жана ауыл 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 8/10, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32;
улица Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 67;
улица Бұқар жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Есім хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Құрманғазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Рақымжан Қошқарбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Сапарғали Мұқалова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Қасым хана 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 111;
улица Т. Рысқұлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Хиуаз Доспановой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Избирательный участок № 224
Центр избирательного участка: село Сарайшык, улица Ескендира Шакиликова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 1" Управления координации занятости и социальных программ Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Сарайшык:
улица Жаролла Жакупова 1, 1а, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 46;
улица Нурбола Уалиева 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ескендира Шакиликова 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 70;
Бұзау түбек учаскесі 1.
Избирательный участок № 225
Центр избирательного участка: село Бейбарыс, улица Толе би, 36, здание коммунального государственного казенного предприятия "Бейбарысский сельский дом культуры "Жас Даурен".
Границы избирательного участка: село Бейбарыс:

Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Мухтар Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
М. Қазірет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9;
Абылайхан көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 8/10, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32;
Астана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 67;
Бұқар жырау көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Есім хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Сапарғали Мұқалов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қасым хан көшесі 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 111;
Т. Рысқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Хиуаз Доспанова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 224 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарайшық ауылы, Ескендір Шәкіліков көшесі, 38, "Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарайшық ауылы:
Жаролла Жакупов көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 46;
Нурбол Уалиев көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ескендір Шәкіліков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 70;
Бұзау түбек учаскесі 1.
№ 225 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бейбарыс ауылы, Төле би көшесі, 36, "Бейбарыс ауылдық "Жас Дәурен" мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Бейбарыс ауылы:

улица Ж.Дуйсенгалиевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 77, 77а, 80, 83, 85а;
улица Ажигерея Калимова 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 63;
улица Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Толе би 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Бану Хисмеденовой 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
1 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 89, 131;
2 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75;
3 улица 3, 6, 38;
улица Айтеке би 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 65, 67, 68, 71, 73;
село Аккайын, улица Турара Рыскулова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20;
село Аккайын, улица Нұрпейіса Байғанина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
Избирательный участок № 226
Центр избирательного участка: село Талдыколь, улица Ж.Жабаева, 32, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Талдыколь".
Границы избирательного участка: село Талдыколь:

Ж. Дуйсенгалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 77, 77а, 80, 83, 85а;
Әжігерей Калимов көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 63;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Төле би көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Бану Хисмеденова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
1 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 89, 131;
2 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75;
3 көше 3, 6, 38;
Айтеке би көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 65, 67, 68, 71, 73;
Аққайың ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20;
Аққайың ауылы, Нұрпейіс Байғанин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
№ 226 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Талдыкөл ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 32, "Талдыкөл" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Талдыкөл ауылы:

7 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 48;
8 улица 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 35, 51, 61;
9 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Амана Есалиулы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 43, 44, 48, 78, 79, 80, 81, 83, 92;
улица А. Кускелдиева 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/5, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 12, 12/4, 13, 13/8, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23б, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 44а, 44б, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 86, 89, 92;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Каныша Сәтбаева 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 29;
улица Мәнгілік ел 4, 8;
улица Шәкена Айманова 5, 21, 23;
улица Мұхтара Әуезова 4, 18;
улица Сәкена Сейфуллина 13, 18.
Избирательный участок № 229
Центр избирательного участка: село Алга, улица Курмангали Имангазиева, 2, здание коммунального государственного учреждения "Алгинская средняя школа" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы центр избирательного участка: село Алга:
улица имени Курмангали Имангазиева 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Каспий 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
улица Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 29, 30, 31, 33;
улица Тегисшил 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Аксай 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43;

7 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 48;
8 көше 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 35, 51, 61;
9 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Аман Есәліұлы көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 43, 44, 48, 78, 79, 80, 81, 83, 92;
Ә.Кускелдиев көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/5, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 12, 12/4, 13, 13/8, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23б, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 44а, 44б, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 86, 89, 92;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 29;
Мәңгілік ел көшесі 4, 8;
Шәкен Айманов көшесі 5, 21, 23;
Мұхтар Әуезов көшесі 4, 18;
Сәкен Сейфуллин көшесі 13, 18.
№ 229 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алға ауылы, Құрманғали Иманғазиев көшесі, 2, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Алға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Алға ауылы:
Құрманғали Иманғазиев атындағы көше 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Каспий көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Желтоқсан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 29, 30, 31, 33;
Тегісшіл көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Ақсай көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43;

улица Махамбета 1а, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Орталык 2, 3, 4, 6, 10/1, 12, 15/1, 15/2, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37;
улица О. Жиеналиева 1, 1г, 1в, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Нұрмұхана Жантөрина 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Елорда 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ақжайық 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
улица Әбілхайыр хана 1, 4, 5, 6, 7, 8, 19;
улица Халела Досмұхамедұлы 5, 6, 7, 8, 13, 19, 22, 25, 27, 28, 29, 31;
участок Карабай 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1;
Избирательный участок № 230
Центр избирательного участка: село Енбекшил, улица Мұстафа Шоқая, 51А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа села Енбекшил" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Енбекшил:
улица Мұстафа Шоқая 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56;
Избирательный участок № 231
Центр избирательного участка: село Ортакшыл, улица Абая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Косаралская средняя школа" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Ортакшыл:
улица Жолдаса Жаскеленова 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 61;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 19/6, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25/1, 25/2, 25/3;
улица Жабу Дөкесова 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 25;
улица Сағына Алпатанова 1, 2/1, 2/2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 18а;
улица Алаша Тұржанова 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
улица Құрманғазы 1а, 1/1, 1/2, 2, 2б, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9;
улица Махамбета 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 28А, 29, 40;

Махамбет көшесі 1а, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
Орталық көшесі 2, 3, 4, 6, 10/1, 12, 15/1, 15/2, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37;
Ө. Жиеналиев көшесі 1, 1г, 1в, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Елорда көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ақжайық көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Әбілхайыр хан көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 19;
Халел Досмұхамедұлы көшесі 5, 6, 7, 8, 13, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Қарабай учаскесі 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8;
№ 230 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбекшіл ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 51А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Еңбекшіл ауылының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Еңбекшіл ауылы:
Мұстафа Шоқай көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56;
№ 231 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ортақшыл ауылы, Абай көшесі, 17, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Қосарал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Ортақшыл ауылы:
Жолдас Жаскеленов көшесі 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 61;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 19/6, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25/1, 25/2, 25/3;
Жабу Дөкесов көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 25;
Сағын Алпатанов көшесі 1, 2/1, 2/2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 18а;
Алаш Тұржанов көшесі 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
Құрманғазы көшесі 1а, 1/1, 1/2, 2, 2б, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4а, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9;
Махамбет көшесі 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 28А, 29, 40;

улица Исатая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2;
улица Кеңес 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 27, 29.
Избирательный участок № 232
Центр избирательного участка: село Есбол, улица Абая, 36, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб "Есбол".
Границы избирательного участка: село Есбол:
улица Абая 1, 2, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80;
улица Махамбета 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Исатая 1, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 21;
участок Казыбай 2, 3;
улица Төле би 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 26;
улица Әйтеке би 7, 8, 9, 9а, 10, 11.
Избирательный участок № 233
Центр избирательного участка: село Акжайык, улица Акжайык, 33А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Акжайык".
Границы избирательного участка: село Акжайык:
улица Көшқали Ыбыраева 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9;
улица Губайдолла Бердиева 1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
улица Тәуелсіздік 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27;
улица Махамбета 1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37;
улица Ақжайық 1, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 28, 32, 34, 42;
улица Есбол 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ақтөбе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Қызылүй 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Мұхтара Рахметова 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7;
участок Құмшығанақ, улица Б.Исабаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қарашығанақ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 234
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Махамбета, 30А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Актогай".
Границы избирательного участка: село Актогай:

Исатай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2;
Кеңес көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 27, 29.
№ 232 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Есбол ауылы, Абай көшесі, 36, "Есбол" ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Есбол ауылы:
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80;
Махамбет көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Исатай көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 21;
Қазыбай учаскесі 2, 3;
Төле би көшесі 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 26;
Әйтеке би көшесі 7, 8, 9, 9а, 10, 11.
№ 233 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі, 33А, "Ақжайық" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Ақжайық ауылы:
Көшқали Ыбыраев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9;
Ғұбайдолла Бердиев көшесі 1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
Тәуелсіздік көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27;
Махамбет көшесі 1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37;
Ақжайық көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 28, 32, 34, 42;
Есбол көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ақтөбе көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қызылүй көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Мұхтар Рахметов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7;
Құмшығанақ учаскесі Б.Исабаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қарашығанақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 234 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Махамбет көшесі, 30А, "Ақтоғай" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылы: