О наименовании некоторых составных частей Кайыршахтинского сельского округа
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23 января 2026 года № 39
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области № 1 от 20 января 2026 года и с учетом мнения населения Кайыршахтинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам Кайыршахтинского сельского округа города Атырау:
1) в микрорайоне "Көктем":
улице №3 – улица Бисеғали Ерғалиев;
улице №7- улица Ихсан Букаев;
улице №21- улица Нұрмұхан Абиров;
2) в микрорайоне "Жұлдыз-3":
улице №6- улица Әбен Жолдыбаев;
улице №8- улица Бидағали Танабаев;
улице №13- улица Биғали Тлепбергенов;
улице №15- улица Жылкышы Тағыбергенов:
3) в селе "Ақсай":
улице №7- улица Ержігіт Нұрханұлы;
улице №8- улица Еңсеген Иманғазиев;
улице №9- улица Құттығұл Құлтаев;
улице №15- улица Іздібай Жайықбаев;
улице №21- улица Әбу Ақбаев;
улице №22- улица Әубәкір Әлімбетов;
улице №23- улица Хиуа Мұқанов;
улице №24- улица Орынғали Шакиев;
улице №27- улица Нәжімеден Шүкіралиев;
улице №30- улица Жыршыбек Амантурлин:
4) в селе "Ақжар":
улице №3- улица Сейтжан Мусин;
улице №4- улица Самат Даралиев;
улице №6- улица Бейісқали Құлымбетов;
улице №11- улица Қалым Шелденов:
улице №14- улица Қадым Жандауов;
5) в селе "Талғайран":
улице №3- улица Мақсот Ідірісов;
улице №6- улица Сабыр Маңғыстауов:
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского сельского округа Жолдиев Р.

Қайыршақты ауылдық округінің кейбір құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 39 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 1 қорытындысы негізінде және Қайыршақты ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің атауы жоқ көшелеріне:
1) "Көктем" шағын ауданындағы:
№3 көшеге Бисеғали Ерғалиев көшесі;
№7 көшеге Ихсан Букаев көшесі;
№21 көшеге Нұрмұхан Абиров көшесі:
2) "Жұлдыз -3" шағын ауданында:
№6 көшеге Әбен Жолдыбаев көшесі;
№8 көшеге Бидағали Танабаев көшесі;
№13 көшеге Биғали Тлепбергенов көшесі;
№15 көшеге Жылкышы Тағыбергенов көшесі:
3) Ақсай ауылындағы:
№7 көшеге Ержігіт Нұрханұлы көшесі;
№8 көшеге Еңсеген Иманғазиев көшесі;
№9 көшеге Құттығұл Құлтаев көшесі;
№15 көшеге Іздібай Жайықбаев көшесі;
№21 көшеге Әбу Ақбаев көшесі;
№22 көшеге Әубәкір Әлімбетов көшесі;
№23 көшеге Хиуа Мұқанов көшесі;
№24 көшеге Орынғали Шакиев көшесі;
№27 көшеге Нәжімеден Шүкіралиев көшесі;
№30 көшеге Жыршыбек Амантурлин көшесі:
4) Ақжар ауылындағы:
№3 көшеге Сейтжан Мусин көшесі;
№4 көшеге Самат Даралиев көшесі;
№6 көшеге Бейісқали Құлымбетов көшесі;
№11 көшеге Қалым Шелденов көшесі:
№11 көшеге Қадым Жандауов көшесі:
5) Талғайран ауылындағы:
№3 көшеге Мақсот Ідірісов көшесі;
№6 көшеге Сабыр Маңғыстауов көшесі:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық округінің әкімі Р. Жолдиев