Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр туризма-города Атырау" за счет средств местного бюджета
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 30 апреля 2026 года № 217
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" и постановлением акима города Атырау от 24 апреля 2025 года № 1020 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из городского бюджета", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр бизнеса-туризма города Атырау" за счет средств местного бюджета в размере, не превышающем 7-кратного размера базового должностного оклада.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Маслихата А. Кулбарахов

"Атырау қаласы бизнес-туризм орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 217 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" және "Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 1020 қаулысына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау қаласы бизнес-туризм орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақылары 7 есеге дейін бірыңғай лауазымдық жалақыдан артық емес мөлшерінде белгілесін.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізілсін.
Мәслихат төрағасы А. Құлбарахов