О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 20 ноября 2023 года № 231 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников дошкольных организаций Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 19 января 2026 года № 7
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 20 ноября 2023 года № 231 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Организовать за счет средств областного бюджета бесплатное питание в государственных дошкольных организациях Атырауской области в размере 100 % от стоимости питания следующим категориям воспитанников:
1) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей;
2) детям с инвалидностью;
3) детям из семей, имеющих право на получение адресной социальной помощи, а также детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов

"Атырау облысының мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 231 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 7 қаулысы
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 231 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Облыстық бюджет қаражаты есебінен Атырау облысының мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарында келесі санаттағы тәрбиеленушілерге тамақтану құнының 100 % мөлшерінде тегін тамақтандыру ұйымдастырылсын:
1) жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
2) мүгедектігі бар балаларға;
3) атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан шыққан балаларға, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен төмен отбасылардан шыққан балаларға.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов