О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 34-18 "Об утверждении бюджета сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2026 года № 38-16
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 34-18 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 755,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 070,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 420,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158 265,0 тысяч тенге;
2) затраты – 173 756,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -1,1 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,1 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на средний ремонт улиц села Надежка, села Караганды сельского округа Ногайбай би.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете сельского округа Ноғайбай би расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2026 года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А.Рахметова
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 1 апреля 2026 года № 38-16
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2025 года № 34-18
Бюджет сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-18 "2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 38-16 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-18 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 755,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 420,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158 265,0 мың теңге;
2) шығындар – 173 756,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -1,1 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,1 мың теңге.";
5-тармақ келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Ноғайбай би ауылдық округінің Надежка селосының, Қарағанды селосының көшелерін орташа жөндеуге.";
келесі мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Ноғайбай би ауылдық округінің бюджетінде 2026 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 4-қосымшаға сәйкес шығыстар ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының
2026 жылғы 1 сәуірдегі
№ 38-16 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-18 шешіміне
1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы