О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 37/541 "Об утверждении бюджета Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2026 года № 39/569
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 37/541 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 33 746 тысяч тенге:
налоговые поступления - 3 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 30 611 тысяч тенге;
2) затраты - 33 909,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 163,4 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - - 163,4 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 163,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 163,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Алматинского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2026 года возврат целевых трансфертов выделенных из районного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Алматинского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, согласно приложению 4.";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4, согласно приложению 4 к настоящему решению.

"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/541 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 39/569 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/541 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33 746 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 30 611 мың теңге;
2) шығындар - 33 909,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 163,4 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - - 163,4 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 163,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 163,4 мың теңге.";
1-1-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Алматы ауылдық округінің бюджетінде 2026 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен аудандық бюджеттен 0,1 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттерді қайтару 4-қосымшасына сәйкес қарастырылсын.";
1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. Алматы ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім 4-қосымшамен осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.