О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 10 февраля 2026 года № 1
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1610) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
1) изменить границы избирательных участков № 123, 133, 164, 165, 166, 582 согласно приложению №1 к настоящему решению;
2) изменить наименование центров избирательных участков № 128, 145, 146 согласно приложению №2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Ауэзовского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Ауэзовского района А. Егембердиев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение №1
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы № 1
от "10" февраля 2026 года
Избирательный участок №123
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 35/1, 37, 41; переулок Актюбинский: 1/2, 3, 5, 9, 21, 55А, 55/1; улица Алданская: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А; переулок Вишневского: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица 2-я Вишневская: 20, 24, 44, 48; улица Навои: 2А, 2Б, 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 36, 36/2, 37, 39, 41А, 41Г, 41, 44, 46, 50, 54, 55, 58, 58/1, 59А, 59В, 59, 60, 61А, 61, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72А, 72, 76; улица Чернова: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17А 18, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 25, 25А, 25В, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41.
Избирательный участок №133

Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2026 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1610 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасына:
1) № 123, 133, 164, 165, 166, 582 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің №1-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) № 128, 145, 146 сайлау учаскелерінің орталықтары осы шешімнің №2-қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте, осы шешімді Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданы әкімі А. Егембердиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2026 жылғы "10" ақпан
№ 1 шешіміне 1-қосымша
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтөбе көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 35/1, 37, 41; Ақтөбе тұйық көшесі: 1/2, 3, 5, 9, 21, 55А, 55/1; Алданская көшесі: 1а, 2а, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А; Вишневский тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; 2-ші Вишневская көшесі: 20, 24, 44, 48; Навои көшесі: 2А, 2Б , 2 , 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 36, 36/2, 37, 39, 41А, 41Г, 41, 44, 46, 50, 54, 55, 58, 58/1, 59А, 59В, 59, 60, 61А, 61, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72А, 72, 76; Чернов көшесі: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 25, 25А, 25В, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41.
№133 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 55, 57, 73, 74, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Вишневского 1/3; улица Вишневского 2-я: 1/1, 1/2, 1/3, 1/35, 3; микрорайон "Таугуль-1": 11, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; улица Навои: 74,78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; улица Токтабаева: 7, 9, 11, 13; улица Тунтубаева: 4; улица Чернова: 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 55, 56, 62, 67, 70, 73, 75, 77, 79, 81, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
Избирательный участок №164
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 1А, здание небюджетного некоммерческого учреждения "Алматинский юридический колледж".
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран": 84А, 114, 116, улица Утеген батыра: 11В,71А, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100; улица Толе би: 294/64.
Избирательный участок №165
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", улица Фурката, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №130 имени Ильяса Жансугурова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 5, 7, 9, 11, 13/31, 13, 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 65; микрорайон "Тастак-1": 2, 6А, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; улица Вилюйская: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90; улица Ярмухамедова: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57; проспект Райымбека: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466; улица Толе би 281А; улица Утеген батыра: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52; улица Златоустовская: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В; улица Чиколева: 2, 2А.
Избирательный участок №166
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", 1В, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 64, 66; микрорайон "Тастак-1": 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 3, 60, 94; улица Сурикова: 52, 55, 57, 59, 61; проспект Райымбека: 348/1 корпус 1, 348/1 корпус 2, 348/1 корпус 3, 348/1 корпус 4, 348/1 корпус 5, 348/1 корпус 6, 348/1 корпус 7, 348 корпус 8, 348 корпус 10; улица Толе би: 277;
Избирательный участок №582
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский технологический колледж" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Актюбинская көшесі: 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 55, 57, 73, 74, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Вишневский көшесі: 1/3; 2-ші Вишневская көшесі: 1/1, 1/2, 1/3, 1/35, 3; "Таугүл-1" шағынауданы: 11, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; Навои көшесі: 74,78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; Тоқтабаев көшесі: 7, 9, 11, 13; Түнтүбаев көшесі: 4; Чернов көшесі: 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 55, 56, 62, 67, 70, 73, 75, 77, 79, 81, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
№164 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 1А үй, "Алматы заң колледжі" бюджеттік емес коммерциялық емес мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 84А, 114, 116; Өтеген батыр көшесі: 11В, 71А, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100; Төле би көшесі: 294/64.
№165 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, Фуркат көшесі, 26А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ілияс Жансүгіров атындағы №130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 13/31, 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 65; "Тастақ-1" шағынауданы: 2, 6А, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; Вилюйский көшесі: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90; Ярмухамедов көшесі: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57; Райымбек даңғылы: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466; Төле би көшесі 281А; Өтеген батыр көшесі: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52; Златоустовская көшесі: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9А, 9, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В; Чиколев көшесі: 2А, 2.
№166 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, 1В үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 64, 66 үйлер; "Тастақ-1" шағынауданы: 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 3, 60, 94; Суриков көшесі: 52, 55, 57, 59, 61; Райымбек даңғылы: 348/1 корпус 1, 348/1 корпус 2, 348/1 корпус 3, 348/1 корпус 4, 348/1 корпус 5, 348/1 корпус 6, 348/1 корпус 7, 348 корпус 8, 348 корпус 10; Төле би көшесі: 277.
№582 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Толе би: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; улица Утеген батыра: 11Д корпус 10, 11Д корпус 6, 11Д корпус 7, 11Д корпус 8, 11Д корпус 9, 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21.
Приложение 2
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы № 1
от "10" февраля 2026 года
Избирательный участок №128
Центр: город Алматы, улица Ладыгина, 33, здание коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат №4" Управления образования города Алматы.
Избирательный участок №145
Центр: город Алматы, улица Щепеткова, 11, здание частной школы "Алматинская школа-лицей-интернат для девочек имени Беркимбаевой Шамша Копбаевны".
Избирательный участок №146
Центр: город Алматы, улица Щепеткова, 11, здание частной школы "Алматинская школа-лицей-интернат для девочек имени Беркимбаевой Шамша Копбаевны".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Төле би көшесі: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; Өтеген батыр көшесі: 11Д корпус 10, 11Д корпус 6, 11Д корпус 7, 11Д корпус 8, 11Д корпус 9, 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21.
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2026 жылғы "10" ақпан
№ 1 шешіміне 1-қосымша
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ладыгин көшесі, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№4 арнайы мектеп интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№145 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шепетков көшесі, 11 үй, "Шәмшә Көпбайқызы Беркімбаева атындағы Алматы қыздар мектеп-лицей интернаты" жеке мектебінің ғимараты.
№146 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шепетков көшесі, 11 үй, "Шәмшә Көпбайқызы Беркімбаева атындағы Алматы қыздар мектеп-лицей интернаты" жеке мектебінің ғимараты.