О внесении изменений и дополнений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 13 апреля 2026 года № 2
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1538) следующие изменения и дополнения:
1) изложить в новой редакции центры следующих избирательных участков:
- Избирательный участок № 56
Центр: город Алматы, улица Жарокова, дом № 24, коммунальное государственное учреждение "Лицей № 134" Управления образования города Алматы;
- Избирательный участок № 66
Центр: город Алматы, улица Байзакова, дом № 238, республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Каркена Ахметова" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства туризма и спорта Республики Казахстан;
- Избирательный участок № 82
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, дом № 125, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8" управления образования города Алматы;
- Избирательный участок № 85
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, дом № 125, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8" управления образования города Алматы;
- Избирательный участок № 88
Центр: город Алматы, улица Досмухамедова, дом № 45, товарищество с ограниченной ответственностью "META University".
2) изложить в новой редакции с уточнением границ следующие избирательные участки:
- Избирательный участок № 42
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, дом № 35, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 96" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би в западном направлении северная сторона до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка в северном направлении восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова в восточном направлении южная сторона до восточной границы территории дома № 163 улицы Қараөткел; по восточной границе территории дома № 163 улицы Қараөткел на юг западная сторона до границы территории дома № 201 по улице Қараөткел; от границы территории дома № 201 улицы Қараөткел по улице Қараөткел в восточном направлении южная сторона до южной границы территории дома № 273А улицы Толе би; вдоль северной границы территории дома № 273А улицы Толе би в восточном направлении южная сторона до улицы Лихачева; далее по восточной стороне территории домов № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 микрорайона Тастак-2 в северном направлении восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова в восточном направлении южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы в южном направлении западная сторона до улицы Толе би исключая границы территории домов № 63, 65 улицы Тлендиева Нургисы и № 261 улицы Толе би;
- Избирательный участок № 45

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі,
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1538 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) келесі сайлау учаскелерінің орталықтары жаңа редакцияда жазылсын:
- Сайлау учаскесі № 56
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, № 24 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 134 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
- Сайлау учаскесі № 66
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, № 238 үй, Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитетіне қарасты "Кәркен Ахметов атындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі;
- Сайлау учаскесі № 82
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 125 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 8 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
- Сайлау учаскесі № 85
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 125 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 8 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
- Сайлау учаскесі № 88
Орталығы: Алматы қаласы, Досмұхамедов көшесі, № 45 үй, "META University" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
2) келесі сайлау учаскелері шекараларын нақтылай отырып, жаңа редакцияда жазылсын:
- № 42 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, № 35 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 96 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстік бағытта шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі, №163 үйдің аумағының шығыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі, №163 үйдің шығыс шекарасымен оңтүстікке батыс жағы Қараөткел көшесіндегі, №201 үйдің аумағының шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі, №201 үйдің аумағының шекарасынан Қараөткел көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Төле би көшесіндегі, №273А үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Төле би көшесіндегі, №273А үйдің аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта оңтүсітк жағы Лихачев көшесіне дейін; ары қарай Тастақ-2 шағынауданындағы, №22, №30, №29, №27, №26 үйлердің аумағының шығыс жағымен солтүстік бағытта шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Төле би көшесіне дейін, Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі, №63, 65 және Төле би көшесінідегі,261 үйлерді қоспағанда;
- № 45 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Брусиловского, дом № 15, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 34" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по северной границе территории дома №34 улицы Тлендиева Нургисы в восточном направлении южная сторона до створа территории дома № 4 улицы Прокофьева; по южной границе территории домов № 4, № 6, № 8 улицы Прокофьева в восточном направлении южная сторона до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского в южном направлении западная сторона до улицы Толе би; по улице Толе би в западном направлении северная сторона до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева в северном направлении восточная сторона до северной границы территории дома № 49 улицы Прокофьева; по северной границе территории дома № 49 улицы Прокофьева в западном направлении северная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы в северном направлении восточная сторона до северной границы территории дома № 34 улицы Тлендиева Нургисы включая границы территории домов № 63, 65 улицы Тлендиева Нургисы и № 261 улицы Толе би;
- Избирательный участок № 51
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, дом № 6, акционерное общество "Алатау Жарық Компаниясы".
Границы: от улицы Аренского по проспекту Райымбека в восточном направлении, южная сторона до улицы Ауэзова; по улице Ауэзова в южном направлении, западная сторона до улицы Толе би исключая границы территории домов № 206А, № 208, проспекта Райымбека; по улице Толе би в западном направлении, северная сторона до улицы Розыбакиева; по улице Розыбакиева в северном направлении, восточная сторона до южной границы дома № 33/1 торгового павильона оптового рынка, вдоль южной стороны, далее по западной стороне границы дома № 33/1 торгового павильона оптового рынка на север, восточная сторона до южной границы дома № 23 улицы Розыбакиева, далее на запад, северная сторона до улицы Аренского; по улице Аренского в северном направлении, восточная сторона до проспекта Райымбека;
- Избирательный участок № 53
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, дом № 31 В, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 67" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Карасай батыра по улице Аносова в южном направлении западная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая в восточном направлении южная сторона до улицы Верещагина; по улице Верещагина далее по каналу Милахинский (Есентай) в южном направлении западная сторона до северной границы дома №27А улицы Карасу; вдоль северной границы дома № 27А улицы Карасу в восточном направлении южная сторона до улицы Карасу; по улице Карасу в северном направлении (восточная сторона) до северной границы территории дома № 31В улицы Розыбакиева; по северной границе территории дома № 31В улицы Розыбакиева в восточном направлении южная сторона до улицы Розыбакиева; по улице Розыбакиева в южном направлении западная сторона до проспекта Абая; по проспекту Абая в западном направлении северная сторона до улицы Тургута Озала; по улице Тургута Озала в северном направлении восточная сторона до улицы Шакарима; по улице Шакарима в восточном направлении южная сторона до улицы Ислама Каримова; по улице Ислама Каримова в северном направлении восточная сторона до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра в восточном направлении южная сторона до улицы Аносова;
- Избирательный участок № 54
Центр: город Алматы, улица Шевченко, дом № 202, коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж принтмедиа технологий" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі, № 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 34 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі №34 үйдің аумағының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Прокофьев көшесіндегі, №4 үйдің аумағының сызығына дейін; Прокофьев көшесіндегі, №4, №6, №8 үйлердің аумағының оңтүстік шекарасымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Төле би көшесіне дейін Төле би көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Прокофьев көшесіндегі, №49 үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Прокофьев көшесіндегі, № 49 үйдің аумағының солтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін, Нұрғиса Тілендиев көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі, №34 үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін, Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі, №63, 65 және Төле би көшесінідегі,261 үйлерді қоса алғанда;
- № 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, № 6 үй, "Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Аренский көшесінен Райымбек даңғылымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Төле би көшесіне дейін, Райымбек даңғылындағы, №206 А, №208 үйлердің аумағын қоспағанда; Төле би көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы көтерме базардың сауда павильонының №33/1 үйдің оңтүстік шекарасына дейін, оңтүстік жағы бойымен, ары қарай көтерме базардың сауда павильонының №33/1 үйдің батыс жағы шекарасымен солтүстікке шығыс жағымен Розыбакиев көшесіндегі №23 үйдің оңтүстік шекарасына дейін, ары қарай батысқа солтүстік жағы Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Райымбек даңғылына дейін;
- № 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, № 31 В үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 67 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарасай батыр көшесінен Аносов көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Верещагин көшесіне дейін; Верещагин көшесімен ары қарай Милахинский (Есентай) каналымен оңтүстік бағытта батыс жағы Қарасу көшесіндегі, №27А үйдің солтүстік шекарасына дейін; Қарасу көшесіндегі, №27А үйдің солтүстік шекарасы боймен шығыс бағытта оңтүстік жағы Қарасу көшесіне дейін; Қарасу көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Розыбакиев көшесіндегі, №31В үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Розыбакиев көшесіндегі, №31В үйдің аумағының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батыс бағытта солтүстік жағы Тұрғұт Озал көшесіне дейін; Тұрғұт Озал көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Аносов көшесіне дейін;
- № 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шевченко көшесі, № 202 үй , Алматы қаласы Білім басқармасының "Принтмедиа технологиялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Границы: от улицы Розыбакиева по улице Жамбыла в восточном направлении южная сторона до проспекта Гагарина; по проспекту Гагарина в южном направлении западная сторона до улицы Шевченко; по улице Шевченко в восточном направлении южная сторона до улицы Айманова; по улице Айманова в южном направлении западная сторона до улицы Курмангазы; по улице Курмангазы в западном направлении северная сторона до проспекта Гагарина; по проспекту Гагарина в южном направлении западная сторона до проспекта Абая включая границы территории домов № 100 проспекта Гагарина и № 141 проспекта Абая; по проспекту Абая в западном направлении северная сторона до улицы Розыбакиева; по улице Розыбакиева в северном направлении восточная сторона до северной границы территории дома № 31В улицы Розыбакиева; по северной границе территории дома № 31В улицы Розыбакиева в западном направлении северная сторона до улицы Карасу; по улице Карасу в южном направлении западная сторона до южной границы территории дома № 16 улицы Карасу; по южной границе территории дома № 16 улицы Карасу в западном направлении северная сторона до канала Милахинский (Есентай); по каналу Милахинский (Есентай) далее по улице Верещагина в северном направлении восточная сторона до улицы Карасу; по улице Карасу в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Жамбыла;
- Избирательный участок № 74
Центр: город Алматы, улица Гоголя, дом № 187, коммунальное государственное учреждение "Лицей № 24" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека по улице Есентайская в южном направлении западная сторона до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении северная сторона до улицы Жумалиева; по улице Жумалиева в южном направлении западная сторона до улицы Гоголя; по улице Гоголя в западном направлении северная сторона до улицы Ауэзова; по улице Ауэзова в северном направлении восточная сторона исключая территории домов № 206Б, №206В, №206В/2, №206К, №206К/1, №206Е, №210/2, №210/3, №210/4, №210/5, №210/6, №210/7корпус 1, №210/7, №210/12 корпус 2, №210/12 корпус 1 проспекта Райымбека до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении южная сторона до русла реки Есентай;
- Избирательный участок № 103
Центр: город Алматы, улица Ади Шарипова, дом № 23, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 16 имени Ади Шарипова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жумалиева по улице Гоголя в восточном направлении северная сторона до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в северном направлении западная сторона до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в западном направлении южная сторона до улицы Есентайская; по улице Есентайская в южном направлении восточная сторона улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении южная сторона до улицы Жумалиева; по улице Жумалиева в южном направлении восточная сторона до улицы Гоголя;
- Избирательный участок № 109
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, дом № 174, коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и сферы обслуживания" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Жамбыл көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылымен оңтүстік бағытта батыс жағы Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылымен оңтүстік бағытта батыс жағы Абай даңғылына дейін, Гагарин даңғылындағы, № 100 үйдің және Абай даңғылындағы, №141 үйдің аумағының шекараларын қоса алғанда; Абай даңғылымен батыс бағытта солтүстік жағы Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Розыбакиев көшесіндегі, № 31В үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Розыбакиев көшесіндегі, №31В үйдің аумағының солтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Қарасу көшесіне дейін; Қарасу көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Қарасу көшесіндегі, №16 үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қарасу көшесіндегі, №16 үйдің аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Милахинский (Есентай) каналына дейін; Милахинский (Есентай) каналымен ары қарай Верещагин көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Қарасу көшесіне дейін; Қарасу көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Жамбыл көшесіне дейін;
- № 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, № 187 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 24 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Есентай көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Райымбек даңғылындағы, № 206Б, №206В, №206В/2, №206К, №206К/1, №206Е, №210/2, №210/3, №210/4, №210/5, №210/6, №210/7корпус 1, №210/7, №210/12 корпус 2, №210/12 корпус 1 үйлерді қоспағанда Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Есентай өзенінің арнасына дейін;
- № 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, № 23 үй , Алматы қаласы Білім басқармасының "Әди Шәріпов атындағы №16 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жұмалиев көшесінен Гоголь көшесімен шығыс бағытта солтүстік жағы Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесімен солтүстік бағытта батыс жағы Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта оңтүстік жағы Есентай көшесіне дейін; Есентай көшесімен оңтүстік бағытта шығыс жағы Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта оңтүстік жағы Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесімен оңтүстік бағытта шығыс жағы Гоголь көшесіне дейін;
- № 109 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, № 174 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сән және қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Границы: от проспекта Райымбека между границами территории домов № 172А и № 172 проспекта Райымбека вдоль улицы Индустриальная в южном направлении западная сторона до северной границы территории домов №127 улицы Макатаева; вдоль северной границы территории дома № 127 улицы Макатаева в западным направлении северная сторона до восточной границы территории дома № 14 корпус 6 улицы Муратбаева; по восточной границе территории дома № 14 корпус 6 улицы Муратбаева в южном направлении западная сторона до южной границы территории дома № 46 улицы Муратбаева; по южной границе территории дома № 46 улицы Муратбаева в западном направлении северная сторона до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в северном направлении восточная сторона до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении южная сторона до восточной границы территории дома № 172А проспекта Райымбека;
- Избирательный участок № 115
Центр: город Алматы, улица Чайковского, дом № 7, коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж индустрии туризма и гостеприимства" управления образования города Алматы.
Границы: от западной границы территории дома № 172 проспекта Райымбека по проспекту Райымбека в восточном направлении южная сторона до улицы Чайковского; по улице Чайковского в южном направлении западная сторона до южной границы территории дома №13 улицы Чайковского; по южной границе территории дома №13 улицы Чайковского в западном направлении северная сторона до улицы Наурызбай батыра; по улице Наурызбай батыра в южном направлении западная сторона до улицы Маметовой; по улице Маметовой в западном направлении северная сторона до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина в северном направлении восточная сторона до южной границы территории дома № 467А проспекта Сейфуллина; по южной границе территории домов № 467А проспекта Сейфуллина в западном направлении северная сторона до северной границы территории дома №467В проспекта Сейфуллина; по северным границам территории домов проспекта Сейфуллина в западном направлении северная сторона до восточной границы территории дома № 95 корпус 5 улицы Торекулова Назыра; по восточной, далее по южной границе территории дома № 95 корпус 5 улицы Торекулова Назыра в западном направлении северная сторона до западной границы территории дома № 93 улицы Торекулова Назыра включая границы территории домов № 95 корпус 2 и корпус 1 улицы Торекулова Назыра; от западной границы территории дома № 93 улицы Торекулова Назыра в западном направлении северная сторона до западной границы территории дома №91/1 улицы Торекулова Назыра; вдоль западной границе территории дома № 91/1 улицы Торекулова Назыра в южном направлении западная сторона до южной границы территории дома № 127 улицы Макатаева; по южной границе территории дома № 127 улицы Макатаева в западном направлении северная сторона до восточной границы территории дома №131 корпус 5 улицы Макатаева; по восточной границе территории дома №131 корпус 5 улицы Макатаева в южном направлении западная сторона до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении северная сторона до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в северном направлении восточная сторона до северной границы территории дома №131 корпус 2 улицы Макатаева; по северной границе территории домов №131 корпус 2 и 4 улицы Макатаева до западной границы территории домов №127 улицы Макатаева; по западной границе № 127 улицы Макатаева в северном направлении восточная сторона до улицы Индустриальная; по улице Индустриальная далее вдоль западной границы территории дома № 172 проспекта Райымбека в северном направлении восточная сторона до проспекта Райымбека;
- Избирательный участок № 118

Шекаралары: Райымбек даңғылынан Райымбек даңғылындағы, № 172а және № 172 үйлердің аумағының шекаралары аралығында Индустриальная көшесінің бойымен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіндегі, №127 үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Мақатаев көшесіндегі, №127 үйдің аумағының солтүстік шекарасы бойымен батыс бағытта солтүстік жағы Мұратбаев көшесіндегі, № 14 үйдің 6 корпусы аумағының шығыс шекарасына дейін; Мұратбаев көшесіндегі, № 14 үйдің 6 корпусы аумағының шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта батыс жағы Мұратбаев көшесіндегі, № 46 үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Мұратбаев көшесіндегі, № 46 үйдің аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесі бойынша солтүстік бағытта шығыс жағы Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Райымбек даңғылындағы, №172А үйдің аумағының шығыс шекарасына дейін;
- № 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Чайковский көшесі, № 7 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Туризм және қонақжайлылық индустриясы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Райымбек даңғылындағы, № 172 үйдің аумағының батыс шекарасынан Райымбек даңғылымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Чайковский көшесіндегі, №13 үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Чайковский көшесіндегі, №13 үйдің аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен солтүстік бағытта шығыс жағы Сейфуллин даңғылындағы, № 467А үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Сейфуллин даңғылындағы, № 467А үйдің аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Сейфуллин даңғылындағы, №467В үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Сейфуллин даңғылындағы үйлердің аумағының солтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Назыр Төреқұлов көшесіндегі, №95 үйдің 5 корпусы аумағының шығыс шекарасына дейін; шығыс жағымен, ары қарай Назыр Төреқұлов көшесіндегі, №95 үйдің 5 корпусы аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Назыр Төреқұлов көшесіндегі, № 93 үйдің аумағының батыс шекарасына дейін, Назыр Төреқұлов көшесіндегі, № 93 үйдің 1 және 2 корпустары аумағының шекараларын қоса алғанда; Назыр Төреқұлов көшесіндегі, № 93 үйдің аумағының батыс шекарасынан батыс бағытта солтүстік жағы Назыр Төреқұлов көшесіндегі, №91/1 үйдің аумағының батыс шекарасына дейін; Назыр Төреқұлов көшесіндегі, №91/1 үйдің аумағының батыс шекарасы бойымен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіндегі, № 127 үйдің аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Мақатаев көшесіндегі, № 127 үйдің аумағының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта солтүстік жағы Мақатаев көшесіндегі, № 131 үйдің 5 корпусы аумағының шығыс шекарасына дейін; Мақатаев көшесіндегі, № 131 үйдің 5 корпусы аумағының шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Мақатаев көшесіндегі, № 131 үйдің 2 корпусы аумағының солтүстік шекарасына дейін; Мақатаев көшесіндегі, № 131 үйдің 2 және 4 корпусы аумағының солтүстік шекарасымен Мақатаев көшесіндегі, № 127 үйдің аумағының батыс шекарасына дейін; Мақатаев көшесіндегі, № 127 үйдің аумағының батыс шекарасымен солтүстік бағытта шығыс жағы Индустриальная көшесіне дейін; Индустриальная көшесімен ары қарай Райымбек даңғылындағы, № 172 үйдің аумағының батыс шекарасы бойымен солтүстік бағытта шығыс жағы Райымбек даңғылына дейін;
- № 118 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Чайковского, дом № 28, коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей № 90" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Сейфуллина по улице Маметовой в восточном направлении южная сторона до улицы Наурызбай батыра; по улице Наурызбай батыра в северном направлении восточная сторона до северной границы территории дома № 15А улицы Чайковского; по северной границе территории дома № 15А улицы Чайковского в восточном направлении южная сторона до улицы Чайковского; по улице Чайковского в южном направлении западная сторона до улицы Торекулова Назыра; по улице Торекулова Назыра в западном направлении северная сторона до улицы Наурызбай батыра; по улице Наурызбай батыра в южном направлении западная сторона до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении северная сторона до улицы Кашгарская; по улице Кашгарская в северном направлении восточная сторона до улицы Торекулова Назыра включая границы территории домов № 125, 129, 129А, 127/11, №131 корпус 8, №131 корпус 6, №131 корпус 7 улицы Макатаева; по улице Торекулова Назыра в восточном направлении южная сторона до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина в северном направлении восточная сторона до улицы Маметовой исключая границы территории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской центр репродукции человека" управления общественного здравоохранения города Алматы.
3) дополнить приложение новыми избирательными участками следующего содержания:
- Избирательный участок № 704
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, дом № 210/2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 216" управления образования города Алматы.
Границы: в границах территории домов № 206А, 206Б, 206Е, 206К, 206В, 206В/2, 206К/1, 208, 210/2, 210/3, 210/4, 210/5, 210/6, 210/7 корпус 1, 210/7, 210/11, 210/12 корпус 1, 210/12 корпус 2 проспекта Райымбека;
- Избирательный участок № 705
Центр: город Алматы, проспект Сейфуллина, дом № 467 В, коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики" управления образования города Алматы.
Границы: от западной границы территории домов № 91/1 улицы Торекулова Назыра по улице Торекулова Назыра в восточном направлении (северная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина в северном направлении (западная сторона) до северной границы дома № 467Б проспекта Сейфуллина; по северной границе территории домов № 467Б, 469/1 проспекта Сейфуллина в западном направлении (южная сторона) до восточной границы территории дома № 467В проспекта Сейфуллина; далее по восточной, северной и западной границам территории дома № 467В проспекта Сейфуллина до западной границы территории дома № 95/1 улицы Торекулова Назыра; по западной границе территории домов № 95/1 улицы Торекулова Назыра в южном направлении (восточная сторона) до улицы Торекулова Назыра, включая дома № 95, 91, 91/1 улицы Торекулова Назыра.

Орталығы: Алматы қаласы, Чайковский көшесі, № 28 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 90 мамандандырылған мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Мәметова көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Чайковский көшесіндегі, № 15А үйдің аумағының солтүстік шекарасына дейін; Чайковский көшесіндегі, №15А үйдің аумағының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Назыр Төреқұлов көшесіне дейін; Назыр Төреқұлов көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Қашғар көшесіне дейін; Қашғар көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Төреқұлов Назыр көшесіне дейін; Мақатаев көшесіндегі, № 125, 129, 129А, 127/11, 131 корпус 8, 131 корпус 6, 131 корпус 7 үйлердің аумағының шекараларын қоса алғанда; Төреқұлов Назыр көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен солтүстік бағытта шығыс жағы Мәметова көшесіне дейін, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық адам репродукциясы орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны аумағының шекарасын қоспағанда.
3) қосымша келесі мазмұндағы жаңа сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
- Сайлау учаскесі № 704
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, № 210/2 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 216 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Райымбек даңғылы бойынша № 206А, 206Б, 206Е, 206К, 206В, 206В/2, 206К/1, 208, 210/2, 210/3, 210/4, 210/5, 210/6, 210/7 (1 корпус), 210/7, 210/11, 210/12 (1 корпус), 210/12 (2 корпус) үйлерінің аумағы шегінде;
- Сайлау учаскесі № 705
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, № 467 В үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы технологиялар және флористика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Торекулов Назира көшесі бойынша № 91/1 үй аумағының батыс шекарасынан бастап Торекулов Назира көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен солтүстік бағытта (батыс жағы) № 467Б үйдің солтүстік шекарасына дейін; № 467Б, 469/1 үйлер аумағының солтүстік шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) № 467В үй аумағының шығыс шекарасына дейін; әрі қарай № 467В үй аумағының шығыс, солтүстік және батыс шекаралары бойынша № 95/1 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Торекулов Назира көшесі бойынша № 95/1 үй аумағының батыс шекарасымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Торекулов Назира көшесіне дейін, № 95, 91, 91/1 үйлерін қоса алғанда.

2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Шамшин
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы А. Калыкова

2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкім і А. Шамшин
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы А. Қалықова