Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 155/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 маусымдағы № 189/63 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 155/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219041 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1214672 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 211014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3897 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9319 мың теңге;
трансферттер түсімі – 990442 мың теңге;
2) шығындар – 1215776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1104 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1104 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 155/53 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2026 – 2028 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 июня 2026 года № 189/63
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2026 – 2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 155/53 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 219041) следующие изменения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 1214672 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 211014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3897 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9319 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 990442 тысячи тенге;
2) затраты – 1215776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1104 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1104 тысячи тенге.";
приложение 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.