О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/340 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/377
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/340 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2026-2028 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 449 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 229 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 524 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 212 696 тысяч тенге;
2) затраты – 259 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/340 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/377 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/340 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 449 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 229 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 524 мың теңге;
трансферттер түсімі – 212 696 мың теңге;
2) шығындар – 259 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 540 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 540 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение
к решению Павлодарского районного маслихата
от 12 мая 2026 года
№ 46/377
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 540 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 540 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 12 мамырдағы
№ 46/377 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының