О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/336 "О бюджете Кенесского cельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/374
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/336 "О бюджете Кенесского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 316 603 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 042 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 289 244 тысячи тенге;
2) затраты – 319 523 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 920 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 920 тысяч тенге.";

Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/336 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/374 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/336 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 316 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 042 мың теңге;
трансферттер түсімі – 289 244 мың теңге;
2) шығындар – 319 523 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 920 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 920 мың теңге.";