О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/331 "О бюджете Григорьевского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/370
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/331 "О бюджете Григорьевского сельского округа на 2026-2028 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 874 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 991 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 83 839 тысяч тенге;
2) затраты – 112 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 132 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 132 тысячи тенге.";

Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/370 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/331 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 839 мың теңге;
2) шығындар – 112 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 132 мың теңге.";