О признании утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 27 марта 2024 года № 15/137 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Павлодарском районе"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/383. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 мая 2026 года № 38707
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 27 марта 2024 года № 15/137 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Павлодарском районе" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7523-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Павлодарского районного маслихата
Ж. Шугаев

"Павлодар ауданында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15/137 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/383 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 14 мамырда № 38707 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Павлодар ауданында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15/137 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7523-14 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы
Ж. Шугаев