О внесении изменений в постановление акимата Павлодарского района от 10 сентября 2020 года № 293/9 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории Павлодарского района"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 4 июня 2026 года № 195/6
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарского района от 10 сентября 2020 года № 293/9 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6965) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Павлодарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Д. Ибраев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 4 июня 2026 года
№ 195/6
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 10 сентября 2020 года

Павлодар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі "Павлодар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" № 293/9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 маусымдағы № 195/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі "Павлодар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" № 293/9 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6965 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Павлодар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Д. Ибраев
Павлодар ауданы
әкімдігінің 2026 жылғы
4 маусымдағы
№ 195/6 қаулысына
1-қосымша
Павлодар ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
10 қыркүйектегі

№ 293/9
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Павлодарского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов
1
село Пресное
улица Ауэзова, 3 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Чернорецк аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района")
2
улица Ауэзова, 2 (возле автобусной остановки)
2
село Караколь
улица Абая, 10 (возле магазина "Тулпар")
1
3
село Достык
улица Школьная, 41 (возле магазина "Достық")
2
улица Школьная, 28 (возле автобусной остановки)
4
село Чернорецк
улица Трунова, 20 (возле магазина "Фарида")
2
улица 1 Мая, 82/1 (возле магазина)
5
село Набережное
улица Украинская, 40 (возле магазина "Мадис")
3
на пересечении улиц Целинная и Аульная (возле здания коммунального государственного учреждения "Чернорецкая средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
улица Мира, 18 А (возле здания коммунального госудаственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балбөбек" села Набережное" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
6
село Жана кала
улица Центральная (возле магазина "Қарлығаш")
1
7
село Сычевка
улица Набережная, 29 (возле жилого дома)
2
улица Целинная, 1 (возле магазина "Центральный")
8
село Новочерноярка
улица Юбилейная, 2 (возле магазина "Гурман")
1
9
село Черноярка
улица Школьная, 32/1 (возле магазина "Радуга")
1
10
село Мичурино
улица Тәуелсіздік, 2/2 (возле магазина "Глебушка")
2
улица Тәуелсіздік, 15 (возле центральной остановки)
11
село Госплемстанция
улица Октябрьская, 16/1 (возле торгового дома "Самал")
2
улица Октябрьская, 24/1 (возле минимаркета)
12
село Үміт апа
улица Абая, 10 (возле здания
коммунального государственного учреждения "Жамбылская начальная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
1
13
село Зангар
улица Школьная, 1 (возле здания коммунального государственного учреждения "Зангарская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
2
улица 1 Мая (возле остановочного павильона)
14
село Коряковка
улица Ветеранов, 1 (возле здания коммунального государственного учреждения "Коряковская начальная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
1
15
село Аккудык
улица Целинная, 20/2 (возле здания клуба государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района")
1
16
село Богдановка

№ 293/9 қаулысына
1-қосымша
Павлодар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Стендтердің саны
1
Пресное ауылы
Әуезов көшесі, 3 ("Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты Чернорецк ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
2
Әуезов көшесі, 2 (автобус аялдамасының жанында)
2
Қаракөл ауылы
Абай көшесі, 10 ("Тұлпар" дүкенінің жанында)
1
3
Достық ауылы
Школьная көшесі, 41 ("Достық" дүкенінің жанында)
2
Школьная көшесі, 28 (автобус аялдамасының жанында)
4
Чернорецк ауылы
Трунов көшесі, 20 ("Фарида" дүкенінің жанында)
2
1 Май көшесі, 82/1 (дүкеннің жанында)
5
Набережное ауылы
Украинская көшесі, 40 ("Мадис" дүкенінің жанында)
3
Целинная және Аульная көшелерінің қиылысында (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "№ 2 Чернорецк жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
Мир көшесі, 18 А (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында)
6
Жаңа қала ауылы
Центральная көшесі ("Қарлығаш" дүкенінің жанында)
1
7
Сычевка ауылы
Набережная көшесі, 29 ("ПчҰлка" дүкенінің жанында)
2
Целинная көшесі, 1 ("Центральный" дүкенінің жанында)
8
Новочерноярка ауылы
Юбилейная көшесі, 2 ("Гурман" дүкенінің жанында)
1
9
Черноярка ауылы
Школьная көшесі, 32/1 ("Радуга" дүкенінің жанында)
1
10
Мичурин ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 2/2 ("Глебушка" дүкенінің жанында)
2
Тәуелсіздік көшесі, 15 (орталық аялдаманың жанында)
11
Госплемстанция ауылы
Октябрьская көшесі, 16/1 ("Самал" сауда үйінің жанында)
2
Октябрьская көшесі, 24/1 (минимаркеттің жанында)
12
Үміт апа ауылы
Абай көшесі, 10 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Жамбыл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
1
13
Заңғар ауылы
Школьная көшесі, 1 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Заңғар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
2
1 Май көшесі (аялдама павильонының жанында)
14
Коряковка ауылы
Ветерандар көшесі, 1 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Коряковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттікмекемесі ғимаратының жанында)
1
15
Аққұдық ауылы
Целинная көшесі, 20/2 ("Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының клубы ғимаратының жанында)
1
16
Богдановка ауылы

улица Чапаева, 111/1 (возле здания клуба государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района")
1
17
село Луганск
улица Тәуелсіздік, 54 (возле здания Дома культуры производственного кооператива "Луганск")
3
улица Советская, 43 (возле здания дома быта)
улица Тәуелсіздік, 48 (возле здания врачебной амбулатории села Луганск "Поликлиника Павлодарского района" акимата Павлодарской области)
18
село Рождественка
улица Абая, 51 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
1
19
село Розовка
улица Абая, 38 Б (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
3
улица Каирбека Жусупова, 27 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
улица Абая, 38 А (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
20
село Ефремовка
улица Абая, 30 А (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Ефремовка Павлодарского района")
3
улица Школьная, 7 (возле жилого дома)
улица Абая, 45 (возле магазина "Сигнал")
21
село Кемеңгер
улица Тәуелсіздік, 30 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
5
улица Кубанская, 14 (возле магазина "Ас-Ай")
улица Достық, 31 (возле магазина "Дархан")
улица Тәуелсіздік, 23 (возле здания сельского отделения почтовой связи)
улица Тәуелсіздік (возле автобусной остановки № 1)
22
станция Красноармейка
улица имени К. Сарсекеева, 28 (возле здания железнодорожного вокзала)
2
станция Красноармейка
улица имени К. Сарсекеева (возле автобусной остановки)
23
село Шанды
улица Абая, 17/2 (возле здания клуба села Шанды государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
2
улица Абая (возле автобусной остановки)
24
село Коктобе
дом № 13 (возле жилого дома)
1
25
село Заозерное
улица Бижана, 33 (возле жилого дома)
1
26
село Шакат
улица Ауэзова, 38 (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Шакатского сельского округа Павлодарского района")
3
улица К. Абдикова, 5 (возле здания коммунального государственного учреждения "Шакатская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
улица Ермагамбетова, 14 (возле магазина "Ниязбек")
27
село Толыбай
дом № 34 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
1
28
село Маралды
улица Гагарина, 13 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
2

Чапаев көшесі, 111/1 ("Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының клубы ғимаратының жанында)
1
17
Луганск ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 54 ( "Луганск" өндірістік кооперативінің Мәдениет үйі ғимаратының жанында)
3
Советская көшесі, 43 (тұрмыс үйі ғимаратының жанында)
Тәуелсіздік көшесі, 48 (Павлодар облысы әкімдігі "Павлодар ауданының емханасы" Луганск ауылының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
18
Рождественка ауылы
Абай көшесі, 51 ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
19
Розовка ауылы
Абай көшесі, 38 Б ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
3
Қайырбек Жүсіпов көшесі, 27 ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
Абай көшесі, 38 А ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
20
Ефремовка ауылы
Абай көшесі, 30 А ("Павлодар ауданы Ефремовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
3
Школьная көшесі, 7 (тұрғын үйдің жанында)
Абай көшесі, 45 ("Сигнал" дүкенінің жанында)
21
Кемеңгер ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 30 (Павлодар ауданы мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
5
Кубанская көшесі, 14 ("Ас-Ай" дүкенінің жанында)
Достық көшесі, 31 ("Дархан" дүкенінің жанында)
Тәуелсіздік көшесі, 23 (пошталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының жанында)
Тәуелсіздік көшесі (№ 1 автобус аялдамасының жанында)
22
Красноармейка станциясы
Қ. Сәрсекеев атындағы көшесі, 28 (теміржол вокзалы ғимаратының жанында)
2
Қ. Сәрсекеев атындағы көшесі (автобус аялдамасының жанында)
23
Шаңды ауылы
Абай көшесі, 17/2 (Павлодар ауданы мәдениет, дене шынықтуру және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Шаңды ауылының клубы ғимаратының жанында)
2
Абай көшесі (автобус аялдамасының жанында)
24
Көктөбе ауылы
№ 13 үй (тұрғын үйдің жанында)
1
25
Заозерное ауылы
Бижан көшесі, 33 (тұрғын үйдің жанында)
1
26
Шақат ауылы
Әуезов көшесі, 38 ("Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
3
Қ. Әбдіков көшесі, 5 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Шақат жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
Ермагамбетова көшесі, 14 ("Ниязбек" дүкенінің жанында)
27
Толыбай ауылы
№ 34 үй (Павлодар ауданы мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
28
Маралды ауылы
Гагарин көшесі, 13 (Павлодар ауданы мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
2

улица Гагарина, 13/1 (возле здания сельского отделения почтовой связи)
29
село Заря
улица Абая, 13А (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
3
улица С. Рымжанова, 10, кв.2 (возле жилого дома)
улица Молдагуловой, 1 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Клуб села Заря аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
30
село Бирлик
улица Толе би, 12 (возле здания коммунального государственного учреждения "Заринская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
1
31
село Жертумсык
улица Исы Байзакова, 10 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Клуб села Заря аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
1
32
село Подстепное
улица Потанина, 41 (возле жилого дома)
1
33
село Каратогай
улица Жанкумыс Акишевой, 1 (возле здания коммунального государственного учреждения "Каратогайская начальная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
1
34
село Айтім
улица Шонай Асанбайулы, 1 (возле здания
коммунального государственного учреждения "Кенесская основная общеобразовательная школа" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области)
2
улица Темирханова, 20 (возле здания клуба села Айтім государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Новоямышево аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района")
35
село Новоямышево
улица имени Д. Кунаева, 10 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села
Новоямышево аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района")
2
улица имени Д. Кунаева, 4 (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кенесского сельского округа Павлодарского района")
36
село Ольгинка
улица Тәуелсіздік, 7 (возле здания центральной конторы крестьянского хозяйства "Маяк")
2
улица Абая, 15 (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Ольгинка Павлодарского района")
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 4 июня 2026 года

Гагарин көшесі, 13/1 (пошталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының жанында)
29
Заря ауылы
Абай көшесі, 13 А ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
3
С. Рымжанов көшесі, 10, 2-пәтер (тұрғын үйдің жанында)
Ә. Молдағұлова көшесі, 1 ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты Заря ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
30
Бірлік ауылы
Төле Би көшесі, 12 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Заря жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
1
31
Жертұмсық ауылы
Иса Байзақов көшесі, 10 ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты Заря ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
32
Подстепное ауылы
Потанин көшесі, 41 (тұрғын үйдің жанында)
1
33
Қаратоғай ауылы
Жанкүміс Акишева көшесі, 1 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Қаратоғай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
1
34
Әйтім ауылы
Шонай Асанбайұлы көшесі, 1 (Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кеңес негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
2
Темірханов көшесі, 20 ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты Новоямышево ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Әйтім ауылы клубы ғимаратының жанында)
35
Новоямышев ауылы
Д. Қонаев атындағы көше, 10 ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты Новоямышево ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
2
Д. Қонаев атындағы көше, 4 ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
36
Ольгинка ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 7 ("Маяк" шаруа қожалығының орталық кеңсесі ғимаратының жанында)
2
Абай көшесі, 15 ("Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
Павлодар ауданы
әкімдігінің 2026 жылғы
4 маусымдағы

№ 195/6
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 10 сентября 2020 года
№ 293/9
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на территории Павлодарского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место встречи
1
село Чернорецк
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Чернорецк аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района" (улица Трунова, 3)
2
село Новочерноярка
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Новочерноярка аппарата акима Черноярского округа Павлодарского района" (улица Юбилейная, 11)
3
село Мичурино
Государственное казенное коммунальное предприятие "Клуб села Мичурино аппарата акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района" (улица Молодежная, 13)
4
село Зангар
Государственное учреждение "Аппарат акима Зангарского сельского округа Павлодарского района" (улица Абылай хана, 4)
5
село Луганск
Дом культуры производственного кооператива "Луганск" (улица Тәуелсіздік, 54)
6
село Розовка
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района" (улица Абая, 38 Б)
7
село Ефремовка
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ефремовка" (улица Абая, 30)
8
село Кемеңгер
Государственное казенное коммунальное предприятие "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района (улица Тәуелсіздік, 30)
9
село Шакат
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакатского сельского округа Павлодарского района" (улица Ауэзова, 38)
10
село Заря
Государственное казенное коммунальное предприятие "Клуб села Заря аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района" (улица Маметовой, 1)
11
село Новоямышево
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Новоямышево аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района" (улица имени Д. Кунаева, 10)
12
село Ольгинка
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ольгинка Павлодарского района" (улица Абая, 15)
13
село Набережное
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Набережное аппарата акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района" (улица Мира, 14)

№ 195/6 қаулысына
2-қосымша
Павлодар ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
10 қыркүйектегі
№ 293/9 қаулысына
2-қосымша
Павлодар ауданының аумағында кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Кездесу орны
1
Чернорецк ауылы
"Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты Чернорецк ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Трунов көшесі, 3)
2
Новочерноярка ауылы
"Павлодар ауданы Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты Новочерноярка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Юбилейная көшесі, 11)
3
Мичурин
ауылы
"Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты Мичурин ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Молодежная көшесі, 13)
4
Заңғар ауылы
"Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Абылай хан көшесі, 4)
5
Луганск ауылы
"Луганск" өндірістік кооперативінің Мәдениет үйі (Тәуелсіздік көшесі, 54)
6
Розовка ауылы
"Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Абай көшесі, 38 Б)
7
Ефремовка ауылы
"Павлодар ауданы Ефремовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Абай көшесі, 30)
8
Кемеңгер ауылы
Павлодар ауданы мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Тәуелсіздік көшесі, 30)
9
Шақат ауылы
"Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Әуезов көшесі, 38)
10
Заря ауылы
"Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты Заря ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Мәметова көшесі, 1)
11
Новоямышев ауылы
"Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты Новоямышево ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Д. Қонаев атындағы көшесі, 10)
12
Ольгинка ауылы
"Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Абай көшесі, 15)
13
Набережное ауылы
"Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты Набережное ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Мир көшесі, 14)