О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 17 декабря 2025 года № 1/37 "О бюджете района Тереңкөл на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 марта 2026 года № 1/41
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2026-2028 годы" от 17 декабря 2025 года № 1/37 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 218764), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 512 141 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 311 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 771 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2 146 124 тысячи тенге;
2) затраты – 3 612 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 490 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 73 360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104 656 тысяч тенге;

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/37 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 1/41 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/37 шешіміне (Нормативтик құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 218764 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3512 141 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 311 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 771 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2146 124 мың теңге;
2) шығындар – 3 612 307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 490 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 850 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 73 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104 656 мың теңге;