О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 210/8 "О Железинском районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 27 февраля 2026 года № 221/8
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2026-2028 годы" от 17 декабря 2025 года № 210/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 218806) следующие изменения:
пункт 1изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4044806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2349012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29639 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1622340 тысяч тенге;
2) затраты – 3633406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36552тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49948 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 374848 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 374848 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 210/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 ақпандағы № 221/8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 210/8 "2026-2028 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 218806 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4044806 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2349012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29639 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1622340 мың теңге;
2) шығындар – 3633406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36552 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49948 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 374848 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 374848 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Учесть в районном бюджете на 2026 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
645179 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
6970 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству, санитарии населенных пунктов и содержание мест захоронений;
4723 тысячи тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
1048 тысяч тенге – на содержание аппаратов акимов сельских округов, ранее не предусмотреное в бюджете;
12500 тысяч тенге – на проведение мероприятий по водоснабжению.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"7. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
645179 мың теңге – елді мекендерің жолдар мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
6970 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге және жерлеу орындарын ұстау;
4723 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
1048 мың теңге –ауылдық округтер әкімдері аппараттарын ұстауға, бұрын бюджетте көзделмеген;
12500 мың теңге –сумен жабдықтау жөніндегі іс- шаралардыөткізуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.