О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 407/42 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22 апреля 2026 года № 446/48
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 407/42 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 60695,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15881,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44814,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68095,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 7400,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7400,2 тысяч тенге".

Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 407/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 446/48 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 407/42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1 – тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. "2026-2028 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60695,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 44814,0 мың теңге;
2) шығындар – 68095,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7400,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7400,2 мың теңге".