О внесении изменений в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 22 апреля 2026 года № 85
Акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6386) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Актогайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актогайского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Д. Дощанов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
"__" _______ 2026 года
№ __
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района от

Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы "Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 144 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 85 қаулысы
Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы "Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 144 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6386 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Ақтоғай аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Д. Дощанов
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2026 жылғы ________ № ___
қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің

"21" мая 2019 года
№ 144
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Актогай
Улица Алина 97, возле здания государственного учреждения "Отдел реального сектора экономики Актогайского района"
2
Переулок Школьный, возле центрального рынка
3
Улица Максима Горького 86, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района"
4
Улица Марденова 101, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
5
Улица Муткенова 12а, возле бывшего здания Отдела Актогайского района по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области
6
Улица Махмета Каирбаева 43, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Махмета Кайырбаева" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
7
Микрорайон 28, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
8
село Приреченское
Улица 22 Партсъезда 12, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Приреченское
9
Улица Ганауэра 2, возле магазина "Хасан"
10
село Харьковка
Улица Советов 45, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункта села Харьковка
11
Улица Советов 34, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Харьковка
12
село Жоламан
Улица Жастар 9, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жоламан
13
село Ақжол
Улица П.Драганова 2, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Ақжол
14
Улица Мектеп 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Бигельдинова" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
15
Перекресток улиц П. Драганова и ул. Мира возле автобусной остановки
16
село Барлыбай
Улица Мектеп 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Енбекшинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
17
Улица Специалистов 12, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Барлыбай
18
село Баскамыс

2019 жылғы 21 мамырдағы
№ 144 қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Ақтоғай ауылы
Алин көшесі 97, "Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
2
Школьный тұйық көшесі, орталық базардың жанында
3
Максим Горький көшесі 86, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
4
Марденов көшесі 101, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
5
Мүткенов көшесі 12а, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Ақтоғай ауданының бөлімі бұрынғы ғимаратының жанында
6
Махмет Қайырбаев көшесі 43, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Махмет Қайырбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
7
Шағын ауданы 28, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
8
Приреченск ауылы
22 Партсъезд көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Приреченск ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
9
Ганауэр көшесі 2, "Хасан" дүкеннің жанында
10
Харьков ауылы
Совет көшесі 45, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Харьковка ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
11
Совет көшесі 34, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Харьковка ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
12
Жоламан ауылы
Жастар көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жоламан ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Ақжол ауылы
П.Драганов көшесі 2, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
14
Мектеп көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
П.Драганов және Мир көшелері қиылысы автобус аялдамасының жанында
16
Барлыбай ауылы
Мектеп көшесі 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Еңбекші негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Специалист көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Барлыбай ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
18
Басқамыс ауылы

Улица 1 Мая 8, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Баскамыс
19
Улица 1 Мая 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Шидертинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
20
село Жалаулы
Улица Абая 22, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жалаулы
21
Улица Тәуелсіздік 5, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района"
22
село Карасу
Улица Бірлік 16, возле бывшего здания коммунального государственного учреждения "Жалаулинская начальная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
23
село Балтасап
Улица Жеңіс 15, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Балтасап
24
село Шолаксор
Улица Тәуелсіздік 18, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Шолаксор
25
Улица Болашақ 8, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Шолаксор
26
село Жолболды
Улица Мұхтар Әуезова 20/1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жолболды
27
Улица Мұхтар Әуезова 20, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Естая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
28
село Шуга
Улица Мектеп 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Шаяхметова" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
29
село Шиликты
Улица Мектеп 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Шиликтинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
30
село Караоба
Улица Болашақ 13, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Караобинского сельского округа Актогайского района"
31
Улица Мектеп 13, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Караоба
32
Улица Муткенова 13, возле КГП на ПХВ "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области фельдшерско-акушерского пункта села Караоба
33
село Жанааул
Улица Достық 9, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанааул
34
село Исантерек
Улиц Желтоқсан 2, возле комбинированного блок модуля
35
село Ауельбек
Улица Бейбітшілік 5, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Ауельбек
36
Улица Тәуелсіздік 14, возле автобусной остановки
37
Возле магазина "Арай" ул.Абая 45
38
село Отес
Улица Орталык 8а, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Отес
39
село Кожамжар
Улица Астана 4, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района"
40
Улица Елубаева Сахабидена 13, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Кожамжар
41
Улица Ертіс 14, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Актогайский аграрно-технический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
42
село Кайран
Улица Мектеп 5, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Кайран
43
село Жамбыл
Улица Балбыр 4, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жамбыл
44
село Караой
Улица Кубань 6, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Караой
45
село Муткенова
Улица Шарапиденова 1А, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Муткеновского сельского округа Актогайского района"
46
Улица Астана 1А, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Муткенова
47
Улица Муткенова 1, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области врачебная амбулатория села Муткенова
48
Улица Жеңіс 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Муткенова" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
49
село Жанатап

1 Май көшесі 8, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Баскамыс ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
19
1 Май көшесі 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шидерті негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
20
Жалаулы ауылы
Абай көшесі 22, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жалаулы ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
21
Тәуелсіздік көшесі 5, "Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
22
Қарасу ауылы
Бірлік көшесі 16, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Жалаулы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бұрынғы ғимаратының жанында
23
Балтасап ауылы
Жеңіс көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Балтасап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
24
Шолақсор ауылы
Тәуелсіздік көшесі 18, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Шолақсор ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
25
Болашақ көшесі 8, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Шолақсор ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
26
Жолболды ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі 20/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жолболды ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
27
Мұхтар Әуезов көшесі 20, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Естай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының қарсы алдында
28
Шұға ауылы
Мектеп көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шаяхметов атындағы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
29
Шілікті ауылы
Мектеп көшесі 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шілікті негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
30
Қараоба ауылы
Болашақ көшесі 13, "Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
31
Мектеп көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараоба ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
32
Мүткенов көшесі 13, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны Қараоба ауылының фельдшерлік-медициналық пунктінің жанында
33
Жаңааул ауылы
Достық көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жаңааул ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
34
Исантерек ауылы
Желтоқсан көшесі 2, кешенді блок-модульдің жанында
35
Әуелбек ауылы
Бейбітшілік көшесі 5, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Әуелбек ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
36
Тәуелсіздік көшесі 14, автобус аялдамасының жанында
37
"Арай" дүкенінің жанында Абай көшесі 45
38
Өтес ауылы
Орталық көшесі 8а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Өтес ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
39
Қожамжар ауылы
Астана көшесі 4, "Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
40
Елубаев Сахабиден көшесі 13, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қожамжар ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
41
Ертіс көшесі 14, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
42
Қайран ауылы
Мектеп көшесі, 5, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қайран ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
43
Жамбыл ауылы
Балбыр көшесі 4, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жамбыл ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
44
Қараой ауылы
Күбән көшесі 6, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараой ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
45
Мүткенов ауылы
Шарапиденов көшесі 1А, "Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
46
Астана көшесі 1А, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Мүткенов ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
47
Мүткенов көшесі 1, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Мүткенов ауылының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
48
Жеңіс көшесі 2, "Павлодар облысының білім басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Мүткенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
49
Жаңатап ауылы

Улица Орталық 21/1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанатап
50
село Жанабет
Улица Мектеп 15, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанабет
51
село Абжан
Улица Мектеп 7, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Абжан

Орталық көшесі 21/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанатап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
50
Жаңабет ауылы
Мектеп көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанабет ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
51
Әбжан ауылы
Мектеп көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Әбжан ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында