Об отмене решения акима города Экибастуза от 12 марта 2026 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 1 апреля 2026 года № 7
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании протеста прокуратуры города Экибастуза от 30 марта 2026 года №2-13-26-00999, РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима города Экибастуза от 12 марта 2026 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Экибастуза К. Адильжанов

Екібастұз қаласы әкімінің 2026 жылғы 12 наурыздағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Екібастұз қаласы прокуратурасының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 2-13-26-00999 назарылығы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2026 жылғы 12 наурыздағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы әкімінің міндетін атқарушы К. Адильжанов