О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 219 "О районном бюджете Федоровского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 9 апреля 2026 года № 238
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 219 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 5139424,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2566980,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2532,0 тысяч тенге;
специальным поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2509482,1 тысячи тенге;
2) затраты – 4121008,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8353,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69200,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60847,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1010062,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 1010062,9 тысячи тенге.";
приложения 1 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 219 "Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 238 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 219 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5139424,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2566980,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2532,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2509482,1 мың теңге;
2) шығындар – 4121008,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8353,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69200,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60847,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1010062,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1010062,9 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.