Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 22 июля 2026 года № 2
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с территориальной районной избирательной комиссией аким РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Федоровского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Федоровского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к решению акима Федоровского района
от "21" июля 2026 года № 2
Избирательные участки на территории Федоровского района
№ 791 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Шевченко, 57, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Федоровка, улица Абая № 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 64, 68; улица Горького № 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81; улица Достық № 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; улица Еңбек № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60; улица Желтоқсан № 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 20, 24, 26, 30, 32, 34, улица Камалиддена Жиентаева № 9, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34; улица Куппаева № 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78; улица Кравцова № 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22; улица Легкодухова № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18А, 20, 22; улица Мелехова № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А; улица Пушкина № 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 24, 26, 26А, 27, 29; улица Северная № 3, 4, 6; улица Ч. Валиханова № 47, 49, 51, 56, 57, 58, 61, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114, 116, 122, 124; улица Фрунзе № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 8, 10, 12А, 13, 14, 15, 19, 21, 21А; улица Чапаева № 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58; улица Чехова № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 37А, 39; улица Шевченко № 53, 55, 56, 62, 64, 64А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116.
№ 792 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Гоголя, 15, здание государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
Границы: село Федоровка, улица Абая № 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45; улица Гагарина № 45, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 78А, 82, 84, 86; улица Гоголя № 5, 7, 15А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44; улица Жастар № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 24А, 26, 27А, 28, 29, 34; улица Карла Либкнехта № 23, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54; улица Б. Климова № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 46, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 66, 70; улица Кравцова № 22А, 24, 26, 32, 36, 37, 38, 41, 46, 46А, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 59В, 60, 62, 63, 64, 65 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101; улица Красноармейская № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 12, 13,13А, 14, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45; улица Легкодухова № 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 39, 41, 42А, 43, 44, 45, 46А, 47, 48А, 49, 50, 53А, 53Б, 55, 57, 57А, 59, 59А; улица Мелехова № 17, 21, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 74, 76; улица Набережная № 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 96; улица Павлова, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38А, 42, 46, 52, 54, 56; улица Первомайская № 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 57, 59; улица Фрунзе № 18, 18А, 19, 20, 22А, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 30, 31, 33, улица Юнацкого № 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 41А, 45, 47, 53.
№ 793 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Мелехова, 48, здание Федоровского районного филиала Костанайской области общественного объединения "Партия "AMANAT"

Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2026 жылғы 22 шілдедегі № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісу бойынша әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін оның Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Федоров ауданы әкімінің
2026 жылғы "22" шілдедегі № 2 шешіміне қосымшасы
Федоров ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 791 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Шевченко көшесі, 57, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Федоров ауылы, Абай көшесі № 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 64, 68; көшесі Горького № 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81; Достық көшесі № 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110; Еңбек көшесі № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60; Желтоқсан көшесі № 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 24, 26, 30, 32, 34, Камалидден Жиентаев көшесі № 9, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34; Куппаев көшесі № 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78; Кравцов көшесі № 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22; Легкодухов көшесі № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18А, 20, 22; Мелехов көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А; Пушкин көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 24, 26, 26А, 27, 29; Северная көшесі № 3, 4, 6; Ч. Валиханов көшесі № 47, 49, 51, 56, 57, 58, 61, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114, 116, 122, 124; Фрунзе көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 8, 10, 12А, 13, 14, 15, 19, 21, 21А; Чапаев көшесі № 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58; Чехов көшесі № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 37А, 39; Шевченко көшесі № 53, 55, 56, 62, 64, 64А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116.
№ 792 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Гоголь көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: Федоров ауылы, Абай көшесі № 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45; Гагарин көшесі № 45, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 78А, 82, 84, 86; Гоголя көшесі № 5, 7, 15А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44; Жастар көшесі № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 24А, 26, 27А, 28, 29, 34; Карл Либкнехт көшесі № 23, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54; Б. Климов көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 46, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 66, 70; Кравцов көшесі № 22А, 24, 26, 32, 36, 37, 38, 41, 46, 46А, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 59В, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101; Красноармейская көшесі № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 12, 13,13А, 14, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45; Легкодухов көшесі № 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 39, 41, 42А, 43, 44, 45, 46А, 47, 48А, 49, 50, 53А, 53Б, 55, 57, 57А, 59, 59А; Мелехов көшесі № 17, 21, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 74, 76; Набережная көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 96; Павлов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38А, 42, 46, 52, 54, 56; Первомайская көшесі № 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 57, 59; Фрунзе көшесі № 18, 18А, 19, 20, 22А, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 30, 31, 33, Юнацкий көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 41А, 45, 47, 53.
№ 793 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Мелехов көшесі, 48, "AMANAT" Партиясы" қоғамдық бірлестігінің Қостанай облысы Федоров аудандық филиалының ғимараты

Границы: село Федоровка, улица Абая № 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75; улица Водопроводная № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; улица Вокзальная № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 209; улица Жастар № 48, 52, 53, 56, 57, 59, 63; улица Желтоқсан № 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 53В, 58, 60, 64, 64А, 64Б, 66, 70, 72, 74, 78; улица Б. Климова № 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96; улица Красноармейская № 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86; улица Кудайкула Ордабаева № 94, 99, 100, 102; улица Ломоносова № 1, 2, 3, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24; улица Павлова № 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83; улица Пушкина № 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; улица Северная № 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39; улица Чернышевского № 30, 30А, 32, 34, 36, 40, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; улица Юнацкого № 46, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85.
№ 794 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Первомайская, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М. Маметовой отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Приозерное, улица Тимирязева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66; село Федоровка, улица Бірлік № 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36; улица Водопроводная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 55, 56, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72; улица Восточная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 22; улица Гагарина № 69, 71, 77А, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122; улица Карла Либкнехта № 51, 53, 59, 62, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 97Б, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 130, 136, 138, 142, 150, 152, 156, 158, 160; улица Кудайкула Ордабаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 70, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 95; улица Легкодухова № 60, 63, 64, 66, 68, 71, 73, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82; улица Мелехова № 57А, 57Б, 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110; улица Мухтара Ауэзова № 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; улица Набережная № 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186; улица Павлова № 1, 3, 5, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67; улица Первомайская № 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 60, 61, 63, 65; улица Фрунзе № 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; улица Чернышевского № 2, 3, 4, 5, 8, 31, 33, 35, 39
№ 796 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Банновка, улица Гагарина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Банновская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Банновка, село Чеховка.
№ 797 избирательный участок

Шекарасы: Федоров ауылы, Абай көшесі № 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75; Водопроводная көшесі № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Вокзальная көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 209; Жастар көшесі № 48, 52, 53, 56, 57, 59, 63; Желтоқсан көшесі № 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 53В, 58, 60, 64, 64А, 64Б, 66, 70, 72, 74, 78; Б. Климов көшесі № 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96; Красноармейская көшесі № 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86; Құдайқұл Ордабаев көшесі № 94, 99, 100, 102; Ломоносов көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24; Павлов көшесі № 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83; Пушкин көшесі № 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; Северная көшесі № 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39; Чернышевского көшесі № 30, 30А, 32, 34, 36, 40, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; Юнацкий көшесі № 46, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85.
№ 794 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Первомайская көшесі, 59, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің М. Мәметова атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Приозерное ауылы, Тимирязева көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66; Федоров ауылы, Бірлік көшесі № 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36; Водопроводная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 55, 56, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72; Восточная көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 22; Гагарин көшесі № 69, 71, 77А, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122; Карл Либкнехт көшесі № 51, 53, 59, 62, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 97Б, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 130, 136, 138, 142, 150, 152, 156, 158, 160; Құдайқұл Ордабаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 70, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 95; Легкодухов көшесі № 60, 63, 64, 66, 68, 71, 73, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82; Мелехов көшесі № 57А, 57Б, 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110; Мұхтар Әуэзов көшесі № 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Набережная көшесі № 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186; Павлов көшесі № 1, 3, 5, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67; Первомайская көшесі № 48, 50, 52, 54, 56, 58А, 60, 61, 63, 65; Фрунзе көшесі № 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; Чернышевский көшесі № 2, 3, 4, 5, 8, 31, 33, 35, 39
№ 796 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Баннов ауылы, Гагарин көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Баннов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баннов ауылы, Чехов ауылы.
№ 797 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Каракопа, улица Им. Кобец, 4, квартира 1, здание коммунального государственного учреждения "Каракопинская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Каракопа.
№ 798 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Цабелевка, улица Центральная, 36, здание коммунального государственного предприятия "Федоровская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Границы: село Цабелевка.
№ 799 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Придорожное, улица Целинников, 3, здание коммунального государственного учреждения "Воронежская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Лысановка, село Придорожное.
№ 800 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Успеновка, улица Атамекен, 1, здание коммунального государственного учреждения "Успеновская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Успеновка.
№ 804 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Владыкинка, улица Школьная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Владыкинская основная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Владыкинка.
№ 805 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Александрополь, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Александропольская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Александрополь.
№ 806 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Копыченка, улица Школьная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Копыченская основная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Затышенка, село Копыченка.
№ 807 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жарколь, улица Школьная, 6А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Қарақопа ауылы, Кобец көшесі, 4, пәтер 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаракопа ауылы.
№ 798 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Цабелев ауылы, Центральный көшесі, 36, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Цабелев ауылы.
№ 799 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Придорожное ауылы, Целинников көшесі, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Воронеж жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Лысанов ауылы, Придорожное ауылы.
№ 800 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Успенов ауылы, Атамекен көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Успенов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Успенов ауылы.
№ 804 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Владыкинка ауылы, Школьный көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Владыкинка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Владыкинка ауылы.
№ 805 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Александрополь ауылы, Школьный көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Александрополь бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Александрополь ауылы.
№ 806 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Копыченка ауылы, Школьный көшесі, 18, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Копыченка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Затышенка ауылы, Копыченка ауылы.
№ 807 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жаркөл ауылы, Школьная көшесі, 6 А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: село Федоровка, улица Береке № 1, 2, 4, 5, 5А, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22, 26, 28, 30, 32; улица Военный Городок № 3, 4, 8, 10, 12, 14; улица Победы № 1Г, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30, 31. село Жарколь, улица Есенина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 28, 36, улица Карбышева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16; улица Космонавтов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Луговая № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47; улица Маяковского № 5, 7, 9, 11, 14, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 36, 38, 39, 41; улица Мира № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Новая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Победы № 2, 2А, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31; улица Сосниной № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14; улица Толстого № 3, 4, 5; улица А. Тулбы № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36; улица Школьная № 3, 4, 5, 5А, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Щорса № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
№ 810 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Ленина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Пешковский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области.
Границы: село Полтавка, село Пешковка, улица Аль Фараби № 2, 4, 5, 6, 8, 16; улица Багриенко № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14; улица А. Байтурсынова № 1, 1А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19; улица Горького № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, 126; улица Железнодорожная № 1, 1А, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 38; улица Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Казарма 187 км № 1, 2, 3, 5; улица Кирова № 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 128, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 170, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; улица Комсомольская № 10Б; улица Ленина № 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 145, 148, 152, 155, 156, 158, 159, 159А, 162, 163, 165, 167, 174, 176; улица М. Маметовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Новоселов № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 163; улица Октябрьская № 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72; улица Полевая № 1, 2, 3А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 22, 26; улица Пушкина № 100, 102, 105, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193; улица Садовая № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78; улица Чкалова № 68, 80, 86, 88, 101, 102.
№ 811 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Ленина, 104А, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Большанское"

Шекарасы: Федоров ауылы, Береке көшесі № 1, 2, 4, 5, 5А, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22, 26, 28, 30, 32; Военный Городок көшесі № 3, 4, 8, 10, 12, 14; Победа кошесі:№ 1Г, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30, 31; Жаркөл ауылы: Есенин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 28, 36, Карбышев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16; Космонавтов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Луговая көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47; Маяковский көшесі № 5, 7, 9, 11, 14, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 36, 38, 39, 41; Мир көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Новая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Победы көшесі № 2, 2А, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31; Соснина көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14; Толстой № 3, 4, 5; А. Тулба көшесі № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36; Школьная көшесі № 3, 4, 5, 5А, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Щорс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
№ 810 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы Федоров ауданы, Пешковка ауылы, Ленин көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Пешков арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Полтавка ауылының, Пешков ауылының, Әл Фараби көшесі № 2, 4, 5, 6, 8, 16; Багриенко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14; А. Байтұрсынов көшесі № 1, 1А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19; Горький көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, 126; Железнодорожная көшесі № 1, 1А, 3, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, 38; Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Казарма 187 км көшесі № 1, 2, 3, 5; Киров көшесі № 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 128, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 170, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; Комсомольская көшесі № 10Б; Ленин көшесі № 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 145, 148, 152, 155, 156, 158, 159, 159А, 162, 163, 165, 167, 174, 176; М. Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Новоселов көшесі № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 163; Октябрьская көшесі № 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72; Полевая көшесі № 1, 2, 3А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 22, 26; Пушкин көшесі № 100, 102, 105, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193; Садовая көшесі № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78; Чкалов көшесі № 68, 80, 86, 88, 101, 102.
№ 811 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Пешковка ауылы, Ленин көшесі, 104А, "Большанское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимараты.

Границы: село Пешковка, улица Алтынсарина № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23; улица Багриенко № 7, 8, 9, 10, 11; улица Кирова № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 60, 63, 65, 67, 69, 72, 73, 78, 78А, 80, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116; улица Комсомольская № 1, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Е, 20; улица Ленина № 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 104, 104В; улица Новоселов № 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, 78В; улица Октябрьская № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45; улица Пушкина № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б; улица Садовая № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34В; улица Чкалова № 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75.
№ 812 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Калиновка, улица Центральная, 14, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Калиновка.
№ 813 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Большое, улица Ленина, 21, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Большое.
№ 814 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Кравцово, улица Чокана Валиханова, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Кравцовская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Кравцово.
№ 816 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Первомайское, улица Дальневосточная, 52, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
Границы: село Первомайское.
№ 817 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Трактовое, улица Школьная, 14, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Трактовое.
№ 818 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Лесное, улица Г. Кравченко, 19, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района".
Границы: село Березовка, село Лесное.
№ 820 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Малороссийка, улица Школьная, 1, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Дубравка, село Малороссийка.
№ 823 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Набережная, 65, здание государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Пешковка ауылының, Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23; Багриенко көшесі № 7, 8, 9, 10, 11; Киров көшесі № 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 60, 63, 65, 67, 69, 72, 73, 78, 78А, 80, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116; Комсомольская көшесі № 1, 3, 4, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Е, 20; Ленин көшесі № 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 104, 104В; Новоселов көшесі № 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, 78В; Октябрьская көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45; Пушкин көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б; Садовая көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34В; Чкалов көшесі № 2, 3, 4, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75.
№ 812 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Калиновка ауылы, Центральный көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Калиновка ауылы.
№ 813 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Большое ауылы, Ленин көшесі, 21, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Большое ауылы.
№ 814 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кравцово ауылы, Шокан Валиханов көшесі, 2А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Кравцово бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кравцово ауылы.
№ 816 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Первомай ауылы, Дальневосточный көшесі, 52, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Первомай ауылы.
№ 817 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Трактовый ауылы, Школьная көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Трактовый ауылы.
№ 818 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Лесной ауылы, Г. Кравченко көшесі, 19, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Березовка ауылы, Лесной ауылы.
№ 820 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Малороссийка ауылы, Школьный көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шекарасы: Дубравка ауылы, Малороссийка ауылы.
№ 823 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Набережная көшесі, 65, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Федоровка, улица Горького № 2, 3, 5; улица Достық № 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20; улица Воинов Жетписпаевых № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 20, 24, 25, 29, 30, 32,41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63; улица Лермонтова № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23; улица Набережная № 1, 3, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53; улица Островского № 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45; улица Пионерская № 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 60; улица Ч. Валиханова № 3, 5, 5А, 8, 10, 22; улица Шевченко № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20.
№ 824 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Белояровка, улица Победы, 46, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Алтын-Инвест"
Границы: село Белояровка.
№ 826 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Вишневое, улица Достык, 3, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Алтын-Инвест"
Границы: село Балыкты, село Вишневое, село Усаковка.
№ 828 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Ленино, улица Пришкольная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Ленинская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Заозерное, село Ленино.
№ 829 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жанахай, улица Центральная, 15, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
Границы: село Жанахай.
№ 832 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Мирное, улица Школьная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Чандакская начальная средняя школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Дорожное, село Мирное.
№ 834 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Курское, улица Степная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Курская начальная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Курское.
№ 836 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Чистый Чандак, улица Пионерская, 3, здание государственного учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района"
Границы: село Камышный Чандак, село Чистый Чандак.
№ 837 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Алабутала, улица Центральная, 7, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района.
Границы: село Алабутала.
№ 841 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Жыланды, улица Оспанова Мусабека, 14, здание школы государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Жыланды.
№ 842 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Кенарал, улица Гагарина, 11, здание коммунального государственного учреждения "Кенаральская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Кенарал.
№ 843 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Запасное, улица Набережная, 8, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд"
Границы: село Запасное.
№ 844 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Новошумное, улица О. Оспанов, 21, здание коммунального государственного учреждения "Новошумная общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Новошумное
№ 846 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Фрунзе, 17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Шекарасы: Федоров ауылы, Горький көшесі № 2, 3, 5; Достық көшесі № 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20; Жауынгер Жетпіспаевтар көшесі № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 20, 24, 25, 29, 30, 32, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63; Лермонтов көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23; Набережная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53; Островский көшесі № 1, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45; Пионерская көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 60; Ш. Уәлиханов көшесі № 3, 5, 5А, 8, 10, 22; Шевченко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20.
№ 824 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Белояров ауылы, Победа көшесі, 46, "Олжа Алтын-Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Белояров ауылы.
№ 826 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Вишневый ауылы, Достық көшесі, 3, "Олжа Алтын-Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Балықты ауылы, Вишневый ауылы, Усаков ауылы.
№ 828 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Ленин ауылы, Пришкольный көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Ленин жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Заозерное ауылы, Ленин ауылы.
№ 829 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жанахай ауылы, Центральная көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Жанахай ауылы.
№ 832 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Мирное ауылы, Школьный көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Шаңдак негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дорожное ауылы, Мирное ауылы.
№ 834 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Курск ауылы, Степной көшесі, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Курск ауылы.
№ 836 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Чистый Чандақ ауылы, Пионерский көшесі, 3, "Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Камышин Чандак ауылы, Чистый Чандақ ауылы.
№ 837 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Алабутала ауылы, Центральный көшесі, 7, Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты.
Шекарасы: Алабутала ауылы.
№ 841 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жыланды ауылы, Оспанов Мұсабек көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жыланды ауылы.
№ 842 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кеңарал ауылы, Гагарин көшесі, 11, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Кеңарал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңарал ауылы.
№ 843 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Запасное ауылы, Набережный көшесі, 8, "Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Запасное ауылы.
№ 844 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Новошумный ауылы, О. Оспанов көшесі, 21, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Новошумный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Новошумный ауылы.
№ 846 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 17, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Абай атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Федоровка, улица Абая № 10, 10А; улица Гагарина № 1, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50; улица Горького № 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; улица Достық № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; улица Камалиддена Жиентаева № 4, 6, 7; улица Карла Либкнехта № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Л, 2К, 2М, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 36, 38; улица, Куппаева № 9, 13, 15, 20А, 20Б, 22, 26, 28; улица Легкодухова № 1, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 29; улица Набережная № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48; улица Первомайская № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 24Б, 25, 33; улица Ч. Валиханова № 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54; улица Чапаева № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14; улица Чехова № 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 20; улица Шевченко № 21,23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, 50.
№ 847 избирательный участок
Местонахождение участка: Костанайская область, Федоровский район, село Костряковка, улица Абая, 31, здание коммунального государственного учреждения "Костряковская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
Границы: село Волковка, село Костряковка.

Шекарасы: Федоров ауылы, Абай көшесі № 10, 10А; Гагарин көшесі № 1, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50; Горький көшесі № 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; Достық көшесі № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; Камалидден Жиентаев көшесі № 4, 6, 7; Карл Либкнехт көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 2Л, 2К, 2М, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 36, 38; Көпбаев көшесі № 9, 13, 15, 20А, 20Б, 22, 26, 28; Легкодухов көшесі № 1, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 29; Набережная көшесі № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48; Первомайская көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 24Б, 25, 33; көшесі Ш. Уәлиханов көшесі № 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54; Чапаев көшесі № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14; Чехов көшесі № 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 20; Шевченко көшесі № 21, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, 50.
№ 847 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Федоров ауданы, Костряковка ауылы, Абай көшесі, 31, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің Костряков жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Волковка ауылы, Костряковка ауылы.