О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 218 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 16 апреля 2026 года № 239
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 218 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 439 951,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 757 603,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53 210,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33 480,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 595 658,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 494 713,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -25 757,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 475,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 125 232,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 005,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 005,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 218 "Бейімбет Майлин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2026 жылғы 16 сәуірдегі № 239 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоксандағы № 218 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 439 951,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 757 603,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 53 210,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 33 480,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 595 658,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 494 713,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -25 757,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 99 475,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 125 232,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 005,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 005,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.