О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 378 "О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 мая 2026 года № 428
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 378 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 509 721,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 220 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 241,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 642,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 272 338,0 тысяч тенге;
2) затраты – 573 354,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 63 633,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 633,3 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 633,3 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 378 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 428 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 378 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 509 721,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 220 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 241,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 642,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 272 338,0 мың теңге;
2) шығындар - 573 354,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 63 633,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 63 633,3 мың теңге;
бюджет қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 63 633,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.