О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 8 января 2026 года № 268 "О бюджете Дамдинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 15 мая 2026 года № 303
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Наурзумского районного маслихата от 8 января 2026 года № 268 "О бюджете Дамдинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44854,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4992,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 39862,0 тысячи тенге;
2) затраты – 50912,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6058,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6058,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6058,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Науырзым аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 268 "Науырзым ауданы Дәмді ауылдық оркругінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 303 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым аудандық мәслихатының "Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 268 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Дәмді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44854,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4992,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 39862,0 мың теңге;
2) шығындар – 50912,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6058,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6058,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 6058,9 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының