О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 8 января 2026 года № 274 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 15 мая 2026 года № 299
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Наурзумского районного маслихата от 8 января 2026 года № 274 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 197770,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 627,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 184 031,0 тысяча тенге;
2) затраты – 202 164,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 394,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 394,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 394,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Науырзым аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 274 "Науырзым ауданы Шолақсай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 299 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 274 "Науырзым ауданы Шолақсай ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шолақсай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 197770,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 627,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 112,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 184031,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 164 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 394,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 394,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 4 394,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының