О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 08 января 2026 года № 273 "О бюджете села Шили Наурзумского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 марта 2026 года № 285
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Шили Наурзумского района на 2026-2028 годы" от 08 января 2026 года № 273 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шили на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 35688,0 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 3865,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31823,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38634,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2946,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2946,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2946,7 тыс.тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 273 "Науырзым ауданы Шилі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 285 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Шилі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 273 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Шилі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35688,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3865,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 31823,0 мың теңге;
2) шығындар – 38634,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2946,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2946,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2946,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының