О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 267
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник Наурзумского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 51425,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46311,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5114,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51425,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 267 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 51425,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 46311,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 5114,0 мың теңге;
2) шығындар - 51425,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 5114,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 08 января 2026 года
№ 267
Бюджет села Буревестник на 2026 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Буревестник ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 5114,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2026 жылғы 08 қаңтардағы
№ 267 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер