О признании утратившим силу решения Карабалыкского районного маслихата от 17 апреля 2026 года № 257 "О внесении изменений в решение маслихата от 29 ноября 2023 года № 64 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 июля 2026 года № 277
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карабалыкского районного маслихата от 17 апреля 2026 года № 257 "О внесении изменений в решение маслихата от 29 ноября 2023 года № 64 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева

Қарабалық аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 257 "Мәслихаттың 2023 жылғы 29 қарашадағы № 64 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2026 жылғы 27 шілдедегі № 277 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 257 "Мәслихаттың 2023 жылғы 29 қарашадағы № 64 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева