О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 402 "О районном бюджете Камыстинского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 июня 2026 года № 467
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 402 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3482458,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1147642,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 249809,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16738,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2068269,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3552922,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3588,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 38925,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35337,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74051,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74051,4 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________ З. Альдикешева
"15" июня 2026 года
Приложение
к решению маслихата
от "15" июня 2026 года
№ 467
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 402 "Қамысты ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2026 жылғы 15 маусымдағы № 467 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 402 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –3482458,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1147642,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 249809,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16738,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2068269,7 мың теңге;
2) шығындар – 3552922,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3588,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38925,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35337,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74051,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74051,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________________З. Альдикешева
2026 жылғы "15" маусым
Мәслихаттың
2026 жылғы "15" маусымдағы
№ 467 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың