О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2025 года № 415 "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2026 - 2028 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 февраля 2026 года № 431
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2026 - 2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 415 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2026 - 2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 183331,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135264,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 120,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 47947,8 тысяч тенге;
2) затраты – 194752,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -11420,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11420,3 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 415 "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 431 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 415 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183331,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 47947,8 мың теңге;
2) шығындар – 194752,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -11420,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11420,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.