О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 402 "О районном бюджете Камыстинского района на 2026 – 2028 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20 февраля 2026 года № 428
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2026 – 2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 402 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3233403,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1147642,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 249809,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16738,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1819214,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2609727,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38925,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35337,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 620088,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 620088,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 402 "Қамысты ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 428 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 402 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3233403,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1147642,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 249809,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16738,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1819214,7 мың теңге;
2) шығындар – 2609727,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3588,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38925,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35337,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 620088,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -620088,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.