О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 357 "О бюджете Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 марта 2026 года № 398
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 357 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год, в следующих объемах:
1) доходы – 34 981,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 898,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 35 494,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -513,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 513,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 "Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 398 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мүктікөл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 981,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 898,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 28 083,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 494,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -513,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 513,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.