О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 349 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 марта 2026 года № 385
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 349 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 251 304,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 211 011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 538,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 755,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 358 879,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -107 575,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107 575,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 385 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жітіқара қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 251 304,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 211 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 538,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 755,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 358 879,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -107 575,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107 575,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.