Об отмене решения акима Денисовского района Костанайской области от 2 июля 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 28 апреля 2026 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании санитарно-эпидемиологического заключения Республиканское государственное учреждение "Денисовское районное управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" № KZ00VWF00517847 от 24 февраля 2026 года, аким Денисовского района РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима Денисовского района от 2 июля 2024 года № 4. "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Р. Катпаев

Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, 37-бабының 8-тармағына сәйкес және санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды негізінде "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің Денисов аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі 2026 жылғы 24 ақпандағы № KZ00VWF00517847, Денисов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауданы әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Қатпаев