О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 411 "О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2026-2028 годы"
Решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28 июля 2026 года № 471
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 411 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Коктал на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 157,6 тысяч теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 601,0 тысяча теңге;
неналоговым поступлениям – 1 035,0 тысяч теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 279,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 29 242,6 тысяч теңге;
2) затраты – 42 408,9 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге;

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 411 "Әулиекөл ауданы Коктал ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 шілдедегі № 471 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Коктал ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 411 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көктал ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 157,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 601,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 035,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 279,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 242,6 мың теңге;
2) шығындар – 42 408,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;