О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 406 "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11 февраля 2026 года № 424
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 406 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакци:
"1. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 343,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 176,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 278,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36843,0 тысячи тенге;
2) затраты – 47 143,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 406 "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 11 ақпандағы № 424 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 406 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Новоселов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 343,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 278,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 843,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 143,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;