Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 18 февраля 2026 года № 1
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией, аким Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Амангельдинского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кеделбаев
Приложение
к решению акима
Амангельдинского района
от 18 февраля 2026 года
№ 1
Избирательные участки на территории Амангельдинского района
1. Избирательный участок № 214
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Кумкешуский сельский округ, село Кумкешу, улица Абая, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Кумкешу и Айтбай.
2. Избирательный участок № 216
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица М.Маметовой, 4, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры имени К.Абенова" отдела внутренней политики, культуры и развития языков акимата Амангельдинского района.
Границы село Амангельды: улица А.Байтурсынова 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 58; улица Байкадамова 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; улица Дуйсенбина 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; улица М. 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15/1, 15/2, 15/3, 16; 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24 А, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31А, 32А; улица Д.Ещанова 1, 3, 5, 7, 11, 17/1, 17/2, 19, 21; улица Жалдама 3, 5, 6, 23/1, 23/2; улица Канжыгалина 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; улица Б.Майлина 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 27, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; улица М.Маметовой 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21,21 А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; улица Сейдахмет Акына 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Танаткан Полуана 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; улица Матибай Акына 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11; улица М.Әуезов 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2.

Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2026 жылғы 18 ақпандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Амангелді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберу;
2) осы шешімді Амангелді ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Қ. Кеделбаев
Амангелді ауданы әкімінің
2026 жылғы 18 ақпандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Амангелді ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Құмкешу ауылдық округі, Құмкешу ауылы, Абай көшесі, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құмкешу және Айтбай ауылдары.
2. № 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, М.Мәметова көшесі, 4, Амангелдi ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тiлдердi дамыту бөлімінің "Қ.Әбенов атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амангелді ауылының шекаралары: А.Байтұрсынов көшесі 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 58; Байқадамов көшесі 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; Дүйсенбин көшесі 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; М.Дулатов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15/1, 15/2, 15/3, 16; 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24 А, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31А, 32А; Д.Ещанов көшесі 1, 3, 5, 7, 11, 17/1, 17/2, 19, 21; Жалдама көшесі 3, 5, 6, 23/1, 23/2; Қанжығалин көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; Б.Майлин көшесі 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 27, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; М.Мәметова көшесі 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21, 21 А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; Сейдахмет Ақын көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Таңаткан Палуан көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; Мәтібай Ақын көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11; М.Әуезов көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2.

3. Избирательный участок № 217
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Амантогай, улица Кейки Батыра, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Амантогай и Каракудык.
4. Избирательный участок № 218
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Жалдама, улица Ыбырай Алтынсарина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Жалдама.
5. Избирательный участок № 219
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Шакпак, улица Акоткел, дом 7.
Границы: село Шакпак.
6. Избирательный участок № 220
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Тастинский сельский округ, село Тасты, улица Кейки Батыр, 5, здание коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Тасты.
7. Избирательный участок № 222
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Тастинский сельский округ, село Карынсалды, улица № 1, 3, здание коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Карынсалды и Горняк.
8. Избирательный участок № 223
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Уштогайский сельский округ, село Степняк, улица Абая, 5, здание коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Степняк.
9. Избирательный участок № 224
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Жанатурмыс, улица № 1, дом 4.
Границы: село Жанатурмыс.
10. Избирательный участок № 225
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Уштогайский сельский округ, село Уштогай, улица Школьная, 5, здание коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Уштогай.

3. № 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Амантоғай ауылы, Кейкі Батыр көшесі, 2А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Амантоғай және Қарақұдық ауылдары.
4. № 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Жалдама ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жалдама ауылы.
5. № 219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Шақпақ ауылы, Ақөткел көшесі, 7-үй.
Шекаралары: Шақпақ ауылы.
6. № 220 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Тасты ауылдық округі, Тасты ауылы, Кейкі Батыр көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тасты ауылы.
7. № 222 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Тасты ауылдық округі, Қарынсалды ауылы, №1 көше, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарынсалды және Горняк ауылдары.
8. № 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үштоғай ауылдық округі, Степняк ауылы, Абай көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степняк ауылы.
9. № 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Жаңатұрмыс ауылы, №1 көше, 4-үй.
Шекаралары: Жаңатұрмыс ауылы.
10. № 225 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үштоғай ауылдық округі, Үштоғай ауылы, Школьная көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үштоғай ауылы.

11. Избирательный участок № 226
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, село Аксай, улица Мира, 1, здание коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Аксай.
12. Избирательный участок № 227
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Дуйсенбина, 35, здание коммунального государственного учреждения "Центр детского и юношеского творчества "Шугыла" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы село Амангельды: улица А.Байтурсынова 2, 4, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16, 20, 20 А, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 34, 36; улица Божманова 1/1, 1/2, 2, 2Б, 4/1, 4А, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34А, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; улица Б.Гордеева 3/1, 3/2, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19 А, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; улица Дуйсенбина 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49/3, 49А, 51, 52/1, 52/2, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61/1, 62/1, 62/2, 63А, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67; улица М.Дулатова 33/1, 33/2, 33А, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; улица Д.Ещанова 4/1, 4/2, 8, 10, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29/1, 31, 33, 35, 39 А, 41; улица Жалдама 10, 31, 33, 37, 39, 41, 43; улица Матибай Акына 2, 4, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 39А; улица Сейдахмет Акына 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2,26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31, 32/1, 32/2, 34, 38, 41, 43, 44, 45; улица Торгай 1/1, 1/2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16, 24.
13. Избирательный участок № 228
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Б.Майлина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Б.Колдасбаева отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы село Амангельды: улица Сырбай Мауленова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 14/1, 14/2; улица Ахметбекова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 27/2; улица Байкадамова /2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2; улица Дуйсенбина 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12; улица Б.Майлина /1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2, 13, 15; улица Наурыз 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; улица Ф.Сатыбалдина 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; улица Абая Кунанбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2.

11. № 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Ақсай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақсай ауылы.
12. № 227 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Дүйсенбин көшесі, 35, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Шұғыла" балалар мен жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амангелді ауылының шекаралары: А.Байтұрсынов көшесі 2, 4, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16, 20, 20 А, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 34, 36; Божманов көшесі 1/1, 1/2, 2, 2Б, 4/1, 4А, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34А, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; Б.Гордеев көшесі 3/1, 3/2, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19 А, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Дүйсенбин көшесі 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49/3, 49А, 51, 52/1, 52/2, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61/1, 62/1, 62/2, 63А, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67; М.Дулатов көшесі 33/1, 33/2, 33А, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; Д.Ещанов көшесі 4/1, 4/2, 8, 10, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29/1, 31, 33, 35, 39 А, 41; Жалдама көшесі 10, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Мәтібай Ақын көшесі 2, 4, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 39А; Сейдахмет Ақын көшесі 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2,26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31, 32/1, 32/2, 34, 38, 41, 43, 44, 45; Торғай көшесі 1/1, 1/2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16, 24.
13. № 228 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Б.Майлин көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Б.Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амангелді ауылының шекаралары: Сырбай Мәуленов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 14/1, 14/2; Ахметбеков көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 27/2; Байқадамов көшесі 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2; Дүйсенбин көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12; Б.Майлин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2, 13, 15; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; Ф.Сатыбалды көшесі 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; Абай Құнанбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2.

14. Избирательный участок № 229
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Абая Кунанбаева, 45, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы село Амангельды: улица К.Байдаулетова 11/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; улица А.Байтурсынова 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 53А, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 74А, 76, 78; улица Т.Бадамбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 17А, 17 Б,18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25, 27; улица Ш.Дауылбаева 11/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; улица Жауке Батыра 1, 5, 7, 8, 9; улица Иман Батыра 1, 3, 5, 7, 10, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12,13,14,15,16,17,18,19; улица Г.Касымова 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; улица Кошкар Батыра 1, 2, 4, 5, 4, 6, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; улица М.Маметовой 8, 10, 12/1, 12/2, 14, 14А, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32А, 33/1, 33/2, 34, 34 А, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 57, 59, 59 А; улица Абая Кунанбаева 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1; улица Той Тобе 11, 2, 4, 5, 6/1, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21/1, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51; улица Ермаганбетова 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 7.
15. Избирательный участок № 230
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Божманова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Амангельдинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы село Амангельды: улица Божманова 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/1, 54/1, 57, 58, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 76, 77/1, 77/2, 80, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; улица Ермаганбетова 2, 6, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А,17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 26, 27, 28; улица Кейки Батыра 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; улица Абая Кунанбаева 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41/1, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56А, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 69, 70/1, 70/2, 70/3, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 74/2, 74А, 76, 77, 78/1, 78/2, 84; улица А.Нурманова 1А, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2,19А, 19Б, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; улица С.Сейфуллина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20; улица Ш.Уалиханова 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19/1, 19/2.

14. № 229 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 45, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амангелді ауылының шекаралары: К.Байдаулетов көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; А.Байтұрсынов көшесі 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 53А, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 74А, 76, 78; Т.Бадамбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 17А, 17 Б,18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25, 27; Ш.Дауылбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; Жәуке Батыр көшесі 1, 5, 7, 8, 9; Иман Батыр көшесі 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12,13,14,15,16,17,18,19 ; Ғ. Қасымов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; Қошқар Батыр көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; М.Мәметова көшесі 8, 10, 12/1, 12/2, 14, 14А, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32А, 33/1, 33/2, 34, 34 А, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 57, 59, 59 А; Абай Құнанбаев көшесі 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1; Той Төбе көшесі 1, 2, 4, 5, 6/1, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21/1, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51; Ермағанбетов көшесі 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 7.
15. № 230 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Божманов көшесі, 15, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амангелді жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амангелді ауылының шекаралары: Божманов көшесі 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/1, 54/1, 57, 58, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 76, 77/1, 77/2, 80, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; Ермағанбетов көшесі 2, 6, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А,17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 26, 27, 28; Кейкі Батыр көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; Абай Құнанбаев көшесі 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41/1, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56А, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 69, 70/1, 70/2, 70/3, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 74/2, 74А, 76, 77, 78/1, 78/2, 84; А.Нұрманов көшесі 1А, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2,19А, 19Б, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; С.Сейфуллин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20; Ш.Уәлиханов көшесі 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19/1, 19/2.

16. Избирательный участок № 231
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Есир, улица № 2, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: село Есир
17. Избирательный участок № 232
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельской округ, село Кемер, улица Ынтымак, дом 21
Границы: село Кемер.
18. Избирательный участок № 233
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Когалыколь, улица Амангельды, дом 5.
Границы: село Когалыколь.
19. Избирательный участок № 234
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Аккиси, улица № 1, дом 5.
Границы: село Аккиси.
20. Избирательный участок № 235
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Кошана Есполова, 15, здание сельского клуба.
Границы: села Карасу и Есенбаев.
21. Избирательный участок № 236
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Агайдар, улица Тауелсиздик, дом 7.
Границы: село Агайдар.
22. Избирательный участок № 238
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село имени Абу Сыздыкова, улица Аксай, дом 11.
Границы: село имени Абу Сыздыкова.
23. Избирательный участок № 239
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Урпек, улица Амангельды Иманова, 6А, здание коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Урпек и Карашатобе.
24. Избирательный участок № 240
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Агаштыколь, улица № 2, дом 12.
Границы: село Агаштыколь.
25. Избирательный участок № 241
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Косжан, улица Косжан Мынбаева, дом 8/2.
Границы: село Косжан.
26. Избирательный участок № 242
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Кабыргинский сельский округ, село Кабырга, улица № 2, 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Жұматая Сабыржанұлы отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Кабырга и Жанатай.

16. № 231 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Есір ауылы, № 2 көше, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Есір ауылы.
17. № 232 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Кемер ауылы, Ынтымақ көшесі, 21-үй.
Шекаралары: Кемер ауылы.
18. № 233 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Қоғалыкөл ауылы, Аманкелді көшесі, 5-үй.
Шекаралары: Қоғалыкөл ауылы.
19. № 234 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Ақкісі ауылы, № 1 көше, 5-үй.
Шекаралары: Ақкісі ауылы.
20. № 235 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Қошан Есполов көшесі, 15, ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Қарасу және Есенбаев ауылдары.
21. № 236 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Ағайдар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 7-үй.
Шекаралары: Ағайдар ауылы.
22. № 238 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Әбу Сыздықов атындағы ауыл, Ақсай көшесі, 11-үй.
Шекаралары: Әбу Сыздықов атындағы ауыл.
23. № 239 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Үрпек ауылы, Аманкелді Иманов көшесі, 6А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үрпек және Қарашатөбе ауылдары.
24. № 240 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Ағаштыкөл ауылы, № 2 көше, 12-үй.
Шекаралары: Ағаштыкөл ауылы.
25. № 241 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Қосжан ауылы, Қосжан Мыңбаев көшесі, 8/2-үй.
Шекаралары: Қосжан ауылы.
26. № 242 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қабырға ауылдық округі, Қабырға ауылы, № 2 көше, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жұматай Сабыржанұлы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қабырға және Жанатай ауылдары.

27. Избирательный участок № 244
Местонахождение: Костанайская область, Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Байгабыл, улица Кулымбетова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
Границы: села Байгабыл и Жетибай.

27. № 244 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Байғабыл ауылы, Құлымбетов көшесі, 16, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байғабыл және Жетібай ауылдары.