Об отмене решения Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 марта 2026 года № 223
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протестом прокуратуры города Костаная от 3 апреля 2025 года № 2-090107-25-01435, решением Специализированного межрайонного экономического суда Костанайской области от 3 декабря 2025 года № 3971-25-00-2/4105, постановлением судебной коллегии по гражданским делам Костанайского областного суда от 3 февраля 2026 года № 3999-26-00-2а/76, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Костанайского городского маслихата от 13 декабря 2024 года № 137 "О внесении изменения в решение маслихата от 26 сентября 2022 года № 155 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Костанай".
2. Настоящее решение вступает в силу с момента принятия.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов

Қостанай қалалық мәслихатының шешімін жою туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 223 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабының 5-тармақшасына, Қостанай қаласы прокуратурасының 2025 жылғы 3 сәуірдегі № 2-090107-25-01435 наразылығына, Қостанай облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 3971-25-00-2/4105 шешімі, Қостанай облыстық азаматтық істер жөніндегі сот алқасының 2026 жылғы 3 ақпандағы № 3999-26-00-2а/76 қаулысына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 155 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 137 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған сәтінен бастап күшіне енеді.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов