О присвоение наименований безымянным улицам села Есет
Решение акима села Есет Бейнеуского района Мангистауской области от 12 января 2026 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 августа 2023 года № 211 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" с учетом мнения населения села Есет на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2025 года, аким села Есет ПРИНИЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Безыимянным улицам (ранее пронумерованным) села Есет присвоить следующие наименование:
1) Зона №1 от дома № 17 до дома № 12А-улица "Отарбай Смайлов";
2) От входа в село Есет до администрации села Есет - улица "Ауданбай Раушанов";
3) Зона № 1 от дома № 23 до дома №32-улица “Қайрат Бекенов" ;
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Есет       М.Каниев

Есет ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Есет ауылы әкімінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 211бұйрығына сәйкес, Есет ауылы халқының пікірін ескере отырып, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысына негізінде, Есет ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есет ауылының атаусыз көшелеріне (бұған дейін нөмірленіп келген) келесі атаулар берілсін:
1) №1 аймақ №17 үйден №12А үйге дейін- "Отарбай Смайлов" көшесі;
2) Есет ауылының кіре берісінен Есет ауылы әкімдігіне дейін - "Ауданбай Раушанов" көшесі;
3) №1 аймақ №23 үйден №32 үйге дейін - "Қайрат Бекенов" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Есет ауылының әкімі М.Қаниев