О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 38/295 "О бюджете села Есет на 2026 – 2028 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 июня 2026 года № 43/341
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 38/295 "О бюджете села Есет на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Есет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 504,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 683,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 85 821,0 тысяча тенге;
2) затраты – 88 510,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6,0 тысяч тенге."
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно осуществляющий
полномочия председателя
Бейнеуского районного маслихата
К. Танатаров
Приложение к решению
Бейнеуского районного

Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/295 "2026-2028 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 маусымдағы № 43/341
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/295 "2026-2028 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 88 504,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 683,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге
трансферттердің түсімдері бойынша – 85 821,0 мың теңге;
2) шығындар – 88 510,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихаты
төрағасының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы
Қ. Таңатаров
Бейнеу аудандық мәслихатының