О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 35/321 "О бюджете села Кызылсай на 2026-2028 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 июня 2026 года № 42/385
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2025 года № 35/321 "О бюджете села Кызылсай на 2026 - 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджета села Кызылсай на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2026 год следующих объҰмах:
1) доходы – 781 724,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46 405,0 тысяч тенге;
ненологовым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 456,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 734 863,0 тысячи тенге;
2) затраты – 796 055,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погащение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 331,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 331,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

"2026-2028 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/321 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 маусымдағы № 42/385 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026 – 2028 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/321 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 781 724,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 46 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 456,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 734 863,0 мың теңге;
2)шығындар – 796 055,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 331,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 331,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 14 331,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2026 год выделена субвенция в сумме 734 863,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 25 июнь 2026 года № 42/385
Приложение 1 к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 26 декабря 2025 года № 35/321
Бюджет села Кызылсай на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 331,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2026 жылға Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 734 863,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2026 жылғы 25 маусымдағы
№ 42/385 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/321 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3