О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 27 января 2026 года № 1
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №66 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №66
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 35" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67 микрорайона 16
избирательный участок №68 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №68
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 35" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 микрорайона 16.
избирательный участок №243 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №243
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская общеобразовательная школа № 26" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 улицы Аққорған, дома № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 улицы Жолбаян, дома № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 улицы Ақмая, дома № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 улицы Шыңырау, дома № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 улицы Ақеспе, дома № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 улицы Саура, дома № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 улицы Ақтас, дома № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 улицы Теректі, дома № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 улицы Ақбұлақ, дома № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 улицы Қауынды, дома № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 улицы Күйкен, дома № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 улицы Манашы, дома № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 улицы Қосқұдық, дома № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 улицы Тасорпа, дома № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 улицы Ақсай, дома № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 улицы Тамшалы, дома № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 улицы Асар, дома № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 улицы Еңселі, дома № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 улицы Сарытас, дома № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 улицы Ақсеңгір, дома № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 улицы Желтау, дома № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 улицы Ағашты, дома № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 улицы Сарша, дома № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 улицы Ақсу, дома № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 улицы Қаратөбе, дома № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 улицы Аққұдық, дома № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 улицы Жиделі, дома № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 улицы Кемер, дома № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 улицы Шақпақты, дома № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 улицы Көгез, дома № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 улицы Бесоқты, дома № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 улицы Тұран жилого массива "Рауан".
избирательный участок №249 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №249
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".

Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістермен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№66 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 16-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67 үйлері";
№68 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 16-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 7, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 үйлері";
№243 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 243 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, Рауан елді-мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 26 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты.
Шекарасы: "Рауан" тұрғын үй алабының Аққорған көшесінің № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, Жолбаян көшесінің № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 үйлері, Ақмая көшесінің № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 үйлері, Шыңырау көшесінің № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 үйлері, Ақеспе көшесінің № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 үйлері, Саура көшесінің № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 үйлері, Ақтас көшесінің № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 үйлері, Теректі көшесінің № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 үйлері, Ақбұлақ көшесінің № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 үйлері, Қауынды көшесінің № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 үйлері, Күйкен көшесінің № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 үйлері, Манашы көшесінің № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 үйлері, Қосқұдық көшесінің № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 үйлері, Тасорпа көшесінің № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 үйлері, Ақсай көшесінің № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 үйлері, Тамшалы көшесінің № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 үйлері, Асар көшесінің № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 үйлері, Еңселі көшесінің № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 үйлері, Сарытас көшесінің № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 үйлері, Ақсеңгір көшесінің № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 үйлері, Желтау көшесінің № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 үйлері, Ағашты көшесінің № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 үйлері, Сарша көшесінің № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 үйлері, Ақсу көшесінің № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 үйлері, Қаратөбе көшесінің № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 үйлері, Аққұдық көшесінің № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 үйлері, Жиделі көшесінің № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 үйлері, Кемер көшесінің № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 үйлері, Шақпақты көшесінің № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 үйлері, Көгез көшесінің № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 үйлері, Бесоқты көшесінің № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 үйлері, Тұран көшесінің № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 үйлері";
№249 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 249 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона 38.
избирательный участок №252 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №252
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области"..
Границы: дома № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103 микрорайона 17.
избирательный участок №254 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №254
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 21, 23, 23/1, 23/2 , 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 микрорайона 19.
избирательный участок №263 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №263
Город Актау, 16 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 35" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 микрорайона 16, дома микрорайона 17.
избирательный участок №268 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №268
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 микрорайона 19а.
избирательный участок №269 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №269
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 микрорайона 39, дом № 2 микрорайона 40, дома № 11, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 41.
Перечень избирательных участков дополнить избирательными участками № 273", "№ 274", "№ 275" и "№ 276".
"Избирательный участок № 273
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области.
Границы: дома № 49, 51, 54, 55, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 микрорайона 17".
"Избирательный участок № 274
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: 38-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері";
№249 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 252 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103 үйлері";
№254 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 254 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 19-шағын ауданының 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 үйлері";
№263 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 263 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 16-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 үйлері";
№268 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 268 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 19а-шағын ауданының № 4, 12, 12/,1 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 үйлері";
№269 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 269 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 39-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 үйлері, 40-шағын ауданының № 2 үйі, 41-шағын ауданының № 11, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері";
Сайлау учаскелерінің тізбесі "№ 273", "№ 274", "№ 275" және "№ 276" сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№273 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 49, 51, 54, 55, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 үйлері";
"№ 274 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты"

Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 микрорайона 19".
"Избирательный участок № 275
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 34" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области.
Границы: дома № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26  микрорайона 20".
"Избирательный участок № 276
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 34" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области.
Границы: дома № 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20, дома № 3, 12, 17, 21 микрорайона 20а".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Актау Байпаков А.
"СОГЛАСОВАНО"
Жусупов Б. ______________
Тажибаев Н. ______________
Сабырбай А. ______________

Шекарасы: 19-шағын ауданының № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 үйлері";
"№ 275 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 20-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 34 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 20-шағын ауданының № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26 үйлері";
"№ 276 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 20-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 34 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 20-шағын ауданының 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері, 20а-шағын ауданының № 3, 12, 17, 21 үйлері".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Ә. Байпақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Б. Жусупов _________________
Н. Тажибаев _________________
Ә. Сабырбай _________________