О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/19 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2026-2028 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 июня 2026 года № 47/19
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/19 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 254 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 354 тысяч тенге;
2) затраты – 65 154,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 1 900,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 900,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

"Ортақшыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 маусымдағы № 47/19 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ортақшыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/19 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ортақшыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 354 мың теңге;
2) шығындар - 65 154,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 900,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 900,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 900,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М. Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 16 июня 2026 года № 47/19
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 24 декабря 2025 года № 39/19
Бюджет сельского округа Ортакшыл на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 900,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2026 жылғы 16 маусымдағы
№ 47/19 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 39/19 шешіміне 1-қосымша
Ортақшыл ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы