О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 484 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2026-2028 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2026 года № 569
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря
2025 года № 484 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2026-2028годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1)доходы – 87369,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 8897,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажа основного капитала – 265,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 78207,0 тысяч тенге
2) затраты – 87369,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жаңарық ауылдық округінің "2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 484 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 569 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 "Жаңарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетті туралы" 2025жылғы 24 желтоқсандағы № 484 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –87369,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8897,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 265,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78207,0 мың теңге;
2) шығындар – 87369,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
6) финансировани дефицита(использование профицита)бюджета – 0,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата Жанакорганского района Ж. Амалбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 12 августа 2026 года № 569
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2026 года № 484
Бюджет сельского округа Жанарык на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы Ж. Амалбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 12 тамыздағы
№ 569 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 484 шешіміне 1 қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР