О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 490 "О бюджете сельского округа Куланды на 2026-2028 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 июня 2026 года № 568
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 490 "О бюджете сельского округа Куланды на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Куланды на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 68 777 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 103 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 473 тысяч тенге;
2) затраты – 69 187,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – -410,2 тысяч тенге;

"2026-2028 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 490 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 568 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 490 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 68 777 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 65 473 мың теңге;
2) шығындар – 69 187,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -410,2 мың теңге;